برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جباری : خوشحالم که این بازیکن دیگر در استقلال نیست

یکشنبه، ۳ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۴۱ — گل

جباری هیچ وقت به عنوان یک بازیکن و حتی در استقلال هم به عنوان کاپیتان رسم حرفه ای گری را در پیش نگرفت و بارها رو در روی مدیرعامل و سرمربی تیمش ایستاد

مجتبی جباری

مجتبی جباری القاب مختلفی در فوتبال ایران داشته است ، از زیدان آسیا گرفته تا القابی که بیشتر بوی یاغی گری داده و برگفته از رفتار آقای هشت در مستطیل سبز ایرانی بوده است . هشت شاکی ، این روزها تیتر بولد اکثر آژانس های خبری در ایران است ، اتفاق اخراج این بازیکن از جمع شاگردان زلاتکو کرانچار ، باعث شد تا علی جباری ، ستاره اسبق و پیشکسوت استقلال نیز درباره وضعیت هم نام جوانش اظهار نظر کند . جباری در همین خصوص به " گل " گفت : مجتبی سالهاست که بی نظمی را در فوتبال ایران به اوج رسانده ، بنده شخصا از همان ابتدا که رفتارهای این بازیکن را دیدم با رویه اش مخالف بودم ، جباری هیچ وقت به عنوان یک بازیکن و حتی در استقلال هم به عنوان کاپیتان رسم حرفه ای گری را در پیش نگرفت و بارها رو در روی مدیرعامل و سرمربی تیمش ایستاد و البته مسائل خانوادگی باشگاه ش را در انظار بروز داد .
وی ادامه داد : هربار مطبوعات یا بزرگان فوتبال درباره او حرفی معقول به میان آوردند ، ژست طلبکارانه به خود گرفت و پاسخ شان را با بی احترامی داد . من از همان ۲ سال قبل که این بازیکن در استقلال رو دروی پرویز مظلومی ایستاد و با ان بازیکن عراقی جنجال درست کرد ، معتقد بودم که باید از مجموعه اخراج شود .
علی جباری همچنین افزود : مجتبی هیچ گاه حرمت هواداران استقلال را هم حفظ نکرد و با بهانه های مختلف تیم را آزار داد و وضعیت فعلی که او در سپاهان نیز با آن دست به گریبان است در همین اخلاق وی سرچمشه دارد . به عقیده بنده ، درخت هرچه پربار تر باشد باید سر به زیر تر عمل کند و جباری بازیکنی است که هیچ گاه رعایت اخلاق را نکرده است .
این پیشکسوت استقلال اضافه کرد : به نظر من شهرت زیاد در ظرفیت این بازیکن نبوده و او باید این مشکل شخصیتی اش را برطرف کند تا بیش از این در فوتبال دچار مشکل نشود . بهانه او در استقلال مشکلات کالی و امکانات بود که اگر همین بهانه بود قطعا در سپاهان دیگر چنین مشکلاتی را نداشت .
جباری با انتقاد دوباره از هم نام جوانش ادامه داد : مجتبی هیچ تغییری نکرده و حالا باید مشاورانش را عوض کند تا او را راهنمایی کنند . در آخر باید بگویم که خوشحالم که چنین بازیکن دیگر در باشگاه بزرگی مثل استقلال توپ نمی زند ، چرا که در گذشته باشگاه استقلال بزرگان زیادی بودند که به لحاظ فنی به مراتب بهتر از او بودند و البته حرمت بزرگان خود را همواره حفظ می کردند . مجتبی اگر می خواهد در فوتبال ایران به کار خود ادامه دهد و دوباره به روزهای اوج برگردد باید خود را اصلاح کرده و اخلاق را سرلوحه رفتارش قرار دهد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391