برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جعفری: طرف صحبت عاری، هیئت مدیره بوده است

چهارشنبه، ۲۰ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۲۶ — باشگاه خبرنگاران

مدیرعامل باشگاه فجر سپاسی شیراز گفت: اگر قرار باشد که کسی ناراحت شود،هیئت مدیره و شخص بنده خواهیم بود.

جعفر جعفری

جعفر جعفری افزود: عاری و پیروانی هیچ مشکلی با یکدیگر چه در گذشته و چه در حال نداشته اند، اگر حرف و حدیثی نیز بوجود آمده فقط بیان نظر شخصی بوده است و ما تا لحظه آخر دوست نداشتیم که پیروانی از فجر جدا شود تا آنجایی که توانستیم سعی کردیم که جلوی استعفای او را گرفتیم.

مدیرعامل باشگاه فجر سپاسی شیراز ادامه داد: اگر شکایتی نیز وجود داشته باشد پیروانی و هیچ کس دیگری نباید ناراحت شوند چون عاری نظر شخصی خود را بیان کرده است.
جعفری خاطرنشان کرد: طرف صحبت عاری فقط هیئت مدیره باشگاه بوده است و اگر قرار به ناراحتی باشد شخص من باید ناراحت شود و به زودی مسائل و مشکلات برطرف می شود.

هفته آینده سرمربی فجر مشخص خواهد شد

وی گفت: قبل از هر چیز از زحماتی که پیروانی برای ما و تیم فجر شهید سپاسی شیراز کشیده، کمال تشکر را دارم. خوب ما چیزی در حدود هشت، سال در خدمت وی بودیم و این مربی در هر شرایطی حاضر به همکاری بود و همیشه به فجر سپاسی شیراز کمک کرده اند. ایشان زحمات زیادی برای تیم کشیدند و کارهای بزرگی انجام دادند اما با توجه به شروع فصل جدید مشکلات ما کمی زیاد شد مصدومیت بازیکنان و داوری‌ها و همه و همه باعث شد تا نتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم و مشکلاتمان قدری زیاد شد و از آنجا که پیروانی مربی بزرگی است به ما اعلام کرد که من دست باشگاه را باز می گذارم و ما هم چون دیدیم وی اینطوری راحت تر است و برای این که بیشتر از این اذیت نشود با استعفای مربی تیممان موافقت کردم.

مدیرعامل باشگاه فجر سپاسی در خصوص مربی جدید فجر شهید سپاسی شیراز اظهار داشت: ما علی کلانتری را به عنوان مربی انتخاب کردیم و قبلاً هم در خدمت وی بودیم زمانی که تیم ما به دسته یک سقوط کرد کلانتری سرمربیگری را برعهده گرفتند و تیم را از دسته یک به لیگ برتر آورد و به نظر من لطف خداوند شامل حال ما شد تا کادر فنی بتوانند با زحماتی که کشیدند تیم را به لیگ برتر بیاورند.

وی در خصوص سرمربی فجر شهید سپاسی شیراز اظهار داشت: ما به احتمال زیاد بعد از بازی با راه آهن و در یکشنبه هفته آینده سرمربی جدید را معرفی می کنیم.
جعفری در پایان خاطرنشان کرد: از زحمات زیادی که پیروانی در طی این سالها برای فجر شهید سپاسی شیراز کشید کمال تشکر و سپاس را دارم و رفاقت ما و پیروانی همان طور که خود وی گفت پا برجا خواهد ماند و امیدوارم هرجا که هست سالم و موفق باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391