برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جلالی: باید با فشارها خو بگیریم

یکشنبه، ۱۷ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۲۷ — فارس

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: در فضای فوتبال فشارهایی وجود دارد که باید تلاش کنیم تا با این فشارها خو بگیریم.

مجید جلالی در مورد پیروزی تراکتور‌سازی مقابل صبای قم و رسیدن به رده سوم جدول اظهار داشت: در فوتبال اگر بخواهید در راه مشخص و با برنامه‌ای حرکت کنید زمان در کار شما تعیین‌کننده می‌شود. کار با برنامه‌ای را دنبال می کنیم و اثرات آن در گذشت زمان نمایان می‌شود. در بازی با صبا پس از چند هفته که از بخش حمله راضی نبودیم این بار خوب کار کردیم. منظور از بخش حمله فقط مهاجمان نیست بلکه کل تیم در کار حمله و دفاع حضور دارند. ما در بخش دفاع و بازیگردانی خوب بودیم اما در بخش حمله کمی مشکل داشتیم که با تمریناتی که انجام دادیم این بار در بخش حمله هم بهتر بودیم هرچند که موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم اما زدن سه گل بسیار خوب است. آن هم مقابل صبایی که فوتبال بسیار بسیار با کیفیتی را از خود ارائه می دهد.

وی در مورد استفاده از بازیکنان جوان و اینکه فرشاد احمد‌زاده توانست گلزنی کند عنوان کرد: او بازیکن بااستعدادی است. احمد‌زاده جوان خوبی است که توانست از موقعیت خود استفاده کند.

جلالی در مورد اینکه امسال برخی تیم‌ها مثل پرسپولیس، داماش و تراکتور‌سازی از بازیکنان جوان استفاده می‌کنند اظهار داشت: حتما این موضوع می‌تواند به فوتبال ما کمک کند. مربیان ما باید به این بینش برسند که از بازیکنان جوان استفاده کنند. شاید در مقاطعی مربی ضرر کند اما در نهایت آن باشگاه تیم و کل فوتبال سود خواهند برد.

سرمربی تراکتور‌سازی در مورد وضعیت مصدومان تیمش و اینکه این روزها نسبت به اول فصل مصدومان کمتری دارند خاطرنشان کرد: در اوایل فصل ۹ بازیکن ما شاید دچار مصدومیت شده اما اکنون این تعداد به حدود ۴ بازیکن رسیده که مطمئنا این مسئله به ما کمک می‌کند و روی نیمکت نفرات بیشتری را خواهیم داشت.

وی در پاسخ به این سوال که آیا حضور در رتبه سوم جدول فشارها را از روی تراکتور‌سازی کم کرده است عنوان کرد: به هر حال ما آن زمان هم نباید به این فشارها توجه می‌کردیم و اکنون نیز نباید این کار را بکنیم. باید با این فضا خو بگیریم. به هر حال این فشارها در فوتبال وجود دارد و به عنوان یک مربی تمام فکر و ذهنمان را باید متمرکز به بازی کنیم.

جلالی در مورد وضعیت علی کریمی خاطرنشان کرد: علی کریمی مشکلی ندارد و می‌‌تواند بازی کند.

سرمربی تراکتور‌سازی در مورد اینکه آیا بازیکن خارجی جدیدی برای تست به تمرین این تیم می‌آید گفت: ما در صدد هستیم تا یکی دو بازیکن جدید جذب کنیم. با باشگاه این موضوع را مطرح کردیم و قصد انجام چنین کاری را داریم.

وی در مورد اینکه این روزها انتقادات زیادی به عدم جذابیت دربی پایتخت می‌شود خاطرنشان کرد: اول از همه باید به خودمان اعتراض کنیم. مسبب چنین وضعیتی بازیکن و مربی نیستند وقتی فضای بازی را به شکلی می‌کنیم که باخت فاجعه با مرگ تلقی می‌شود کسی روی جان خودش ریسک نمی‌کند. مربیان و بازیکنان بر این باور هستند همان‌هایی که معتقدند دربی کیفیت ندارد فضا را آنقدر سنگین کردند که چنین شرایطی به وجود بیاید. دیدگاه حاکم در فوتبال ایران می‌گوید پیروز شوی خوب هستی اما اگر باختی بد می‌شوی. حتی اگر ببازی به شخصیت تو هم احترام نمی‌گذارند چه برسد موضوع فنی که هر کس می‌تواند محتاط باشد. با این دیدگاه نباید انتظار بازی باکیفیتی داشت.

جلالی افزود: صبای قم از ما شکست خورد اما فوتبالی که من از آنها دیدم نشان می‌داد یکی از باکیفیت‌ترین تیم‌های لیگ‌ هستند. صبا فوتبال بسیار خوبی ارائه کرد اما چه کسی به آن توجه می‌کند؟ همینکه آنها باختند می‌گویند خوب نیستند. حال اگر تیمی با یک اوت دستی و یا یک ضربه کاشته پیروز شود همه تحسین می‌کنند. محتوا را دیگر کسی در نظر نمی‌گیرد و کاری به آن ندارد. دیگر دعوای کیفیت نباید داشته باشد اگر همین پرسپولیس یا استقلال یک گل می‌زد آن تیمی که برده بود تیم برتر لقب می‌گرفت و آن تیمی که باخته بود برایش زندگی تیره و تار می‌شد حتی اگر این تیم با یک اوت دستی به گل می‌رسید. این نوع کیفیت بازی برآیند دیدگاهی است که خودمان به وجود آوردیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391