برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مجید جلالی: مردم تبریز بخوانند و قضاوت کنند

یکشنبه، ۱۰ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۵۰ — گل

بچه‌ها در شیراز که مساوی کردند در رختکن گریه کردند و بعد می گویند این بازیکنان بی غیرتند

تراکتور توانست با شکست سایپا خودش را به جمع مدعیان برساند اما هنوز مجید جلالی نتوانسته حتی با شکست سپاهان و ذوب‌آهن در اصفهان به آن محبوبیت دلخواهش در تبریز برسد. جلالی البته شعارهایی که علیه او در ورزشگاه شنیده می‌شود را خطی می‌داند و ناراحت و عصبانی منتظر است تا این غائله ختم به خیر شود. سرمربی تراکتور در مصاحبه با سایت گل حرف‌های جنجالی و جدیدی به زبان آورده است. او انتظار دارد که تمام مردم تبریز حرف‌های او را بخوانند و قضاوت کنند. پس بخوانید و قضاوت کنید:

آقای جلالی؛ برایتان مشخص شد این هجمه‌ای که برعلیه شما صورت گرفته از کجا نشأت می‌گیرد؟

من هنوز به این موضوع نرسیدم که از کجا آب می‌خورد اما بعد از اولین بازی این هجمه‌ها شروع شد. این عجیب است که بعد از دو بردی که در اصفهان آوردیم در بازی با مس از دقایق ابتدایی بازی انتقادات شروع شد و اتفاقاتی افتاد که آن هارمونی خوبی که در تیم شکل گرفته بود را از بین برد. بعد از بازی با مس که ما مساوی کردیم انگار دنیا تمام شده بود و همه چیز غیرعادی و غیرطبیعی در استادیوم پیش می‌رفت.

این‌که گفته بودید بعضی از سایت‌ها چشم دیدن شما را ندارند منظورتان چه بود؟

باور کنید من هنوز نتوانستم تشخیص دهم که این خط دادن‌ها از کجاست. اگر دشمن خودم را بشناسم خیلی از مسائل حل می‌شود. ما تمرینات خوب خود را ادامه می‌دادیم و بعد از بازی با مس تمرین پرنشاط و آرامی داشتیم اما دو ساعت بعد در بعضی از سایت‌ها زدند که درگیری در تمرین تراکتورسازی! این در حالی است که چنین اتفاقی نیفتاده بود و فقط برای درست کردن حاشیه این شایعات را درست کرده بودند.

عده‌ای دوست دارند که تونی برگردد و طرفدار مربی خارجی هستند؟

من در این فوتبال بزرگ شده‌ام و همیشه به نحوی درگیر با این فوتبال بوده‌ام. هر خارجی که بیاید ۱۰۰تا ۱۵۰هزار دلار به سود بعضی از دلال‌هاست. این در حالی است که اگر مربی خارجی درجه چندم هم باشد سود آن‌ها تا ۲۵۰هزار دلار هم بالا می‌رود. تیم ما روز به روز بهتر می‌شود اما این فضای دشمنی را درک نمی‌کنم. هجمه‌ها حتی بازیکنان تبریزی را که خوب کار می‌کنند تحت تاثیر قرار داده و انواع و اقسام صحبت در مورد آن‌ها می‌شود که چرا بعضی از آن‌ها را بازی می‌دهیم یا بازی نمی‌دهیم.

در بازی با سایپا هم جو استادیوم متشنج بود؟

نه‌تنها متشنج، بلکه عجیب و غیرعادی بود و این عین نامردی است. وقتی وارد استادیوم شدم از‌‌ همان ابتدا این را حس کردم. این واقعا به نفع تراکتور نیست و باشگاه باید تکلیف خودش را مشخص کند.

یعنی شما می‌گویید باشگاه هم با وجود شما موافق نیست؟

من نمی‌خواهم معذوراتی بر‌ای باشگاه درست کنم. آن‌ها هر تصمیمی بگیرند تیم خودشان هست و آزاد هستند هر تصمیمی که دوست دارند بگیرند من به کارم اعتقاد دارم و به نتایج خوبی می‌رسم اما با این جوی که درست شده است نمی‌شود کار کرد. بچه‌ها در بازی با سایپا عصبی بودند و نمی‌توانستند راحت کار خودشان را انجام دهند. آوردن مربی دو حالت دارد یا اشتباه کرده‌اند که می‌تواند مرا عوض کنند یا تصمیم درستی گرفته‌اند و باید حمایت کنند. اولتیماتوم و فضاسازی به نظر من اضافه‌کاری است و می‌توانند راحت در این زمینه با من صحبت کنند.

یعنی شما با این شرایط نمی‌توانید کار را ادامه دهید؟

واقعا این‌طور نمی‌شود کار کرد که از دقیقه ۱۰به بعد تیم را تحت فشار قرار بدهند و انتظار نتیجه داشته باشند. تبریز هیچ وقت این‌طور نبوده است. ما در دو بازی اول خوب نبوده‌ایم اما بعد از آن ۳برد آوردیم و بیشتر بازی‌های ما بیرون از خانه بود و بازی‌های در تبریز ما تازه شروع شده است. واقعا با این فضا کار کردن سخت است حتی عده‌ای پا را فرا‌تر از حد خود گذاشتند و به بازیکنان بی‌غیرت می‌گویند!

یعنی اعتقاد دارند بازیکنان کم‌کاری می‌کنند؟

کدام کم‌کاری؟! در اصفهان بچه‌ها آن‌قدر دویدند که در رختکن روی زمین افتاده بودند. یا در بازی با فجر در شیراز که مساوی کردیم چند تا از بچه‌ها گریه می‌کردند به خاطر بازی و آن وقت آن‌ها می‌گویند این بازیکنان بی‌غیرت هستند!

به نظرتان راه‌حل این مشکل چیست؟ الان چه کار باید کرد تا شرایط تغییر کند؟

من ابتدا انتظار دارم تمام مردم تبریز و تمام تراکتوری‌ها حرف‌های مرا بخوانند. آن‌هایی که تراکتور را دوست دارند و می‌دانم خیلی هستند و تعدادشان زیاد است. آن‌ها هستند که این تیم را زنده نگه داشتند همان‌هایی که تراکتور را تراکتور کردند مردم عزیزی که باعث شده‌اند وقتی تراکتور به بازیکن و مربی پیشنهاد می‌دهد کسی نمی‌تواند به آن‌ها نه بگوید من از هواداران پرشور تراکتور می‌خواهم موضع خود را مشخص کنند و از تیم خودشان حمایت کنند تبریز هیچ‌گاه اینگونه نبوده است. من به کارم اعتقاد دارم و با این تیم و بازیکنان بزرگی که به خدمت گرفته‌ایم می‌توانیم تراکتور را به بهترین جایگاه برسانیم. مردم عزیز تبریز و تمام تراکتوری‌های سرتاسر ایران که اکنون این تیم را به یک قطب تبدیل کرده‌اند باید در مورد حرف‌های من قضاوت کنند و ببینید حق با کیست. من از حق خودم می‌گذرم و دنبال هیچ مسئله‌ای نیستم از نظر مالی هم هیچ گونه چشمداشتی ندارم من فقط حرف این است که این تراکتور می‌تواند در آسیا و ایران آقایی کند و حیف است که طرفداران و هواداران واقعی تراکتور بگذارند عده‌ای که به نفع منافع و سود خود هستند با اسم این تیم و به نام این تیم آن را خراب کنند. تیم من با تمام بازیکنانش بدون هوادارانش قطعا از قدرتش کاسته می‌شود من به امید این هواداران به تبریز آمده‌ام و از آن‌ها انتظار دارم

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391