برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جمشیدی: تساوی پرسپولیس - استقلال تبانی نبود

شنبه، ۱۶ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۵۶ — باشگاه خبرنگاران

عضو هیئت مدیره پرسپولیس گفت: من هم از تساوی دوباره دربی ناراحت هستم. هر کس علاقمند به این ۲ تیم است از تساوی ناراحت می شود.

محمد جمشیدی

محمد جمشیدی در خصوص خوابیدن سرپرست پرسپولیس روی نیمکت گفت: من هم معتقدم شیرینی حرکت درستی انجام نداده اما حتما روز قبل از بازی مشکلی داشته که موجب خواب آلودگی وی در این بازی حساس شده است به هر حال گاهی حتی افراد بزرگ جامعه هم در جلسات مهم خواب آلوده می شوند این که دیگر شیرینی است.

عضو هیئت مدیره پرسپولیس در مورد تغییر سرپرست تیم پرسپولیس گفت: هیئت مدیره تیم بحث هایی در خصوص این مسأله داشته است اما رویانیان و دایی باید در این خصوص تصمیم نهایی را بگیرند چون این مسأله در حوزۀ اختیارات آن‌ها است.

وی در خصوص شعار هواداران در مورد تبانی شهر آورد اظهار داشت:‌ اگر مسابقه تبانی بود دقیقه ۸۹ که توپ به پای فرهاد مجیدی برخورد کرد گل می‌شد یا صحنه ای که بازیکنان از پشت ۱۸ قدم شوت کردند اما رحمتی مهار کرد، وقتی میل به حمله در تیمی نباشد مسابقه مساوی می شود و این مسأله به تبانی مربوط نمی شود.

جمشیدی در پایان درباره جلسه هیئت مدیره تیم پرسپولیس خاطر نشان کرد: هیئت مدیره پرسپولیس هر هفته جلسه برگزار می‌کند و دستور کار جلسه این هفته فردا مشخص می شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391