برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جمشیدی: دیگر کاری از دستم برنمی‌آمد

چهارشنبه، ۲۷ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۰۱ — فارس

عضو مستعفی هیئت مدیره باشگاه پیکان گفت: ۴ سال در پیکان حضور داشتم و دیگر کاری از دستم برنمی‌آمد.

محمد جمشیدی در خصوص استعفایش از هیئت مدیره باشگاه پیکان اظهار داشت: به علت مشغله کاری زیادی که داشتم تصمیم گرفتم از عضویت در هیئت مدیره در باشگاه پیکان استعفا بدهم. همچنین عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس هستم به همین دلیل دیگر تصمیم گرفتم از پیکان بیرون بیایم. با تغییرات در ایران خودرو هم فکر می‌کنم نیاز به این بود که دستش باز باشد برای انتخاب به افراد جدید.

وی ادامه داد: تغییرات در هر پستی روح جدید را به مجموعه وارد می‌کند. من ۴ سال رئیس هیئت مدیره بودم و هر کاری که از دست بر می‌آمده انجام ‌دادم. ماندنم دیگر به نفع باشگاه نیست. هر شخص جدیدی که بیاید می‌تواند موثرتر باشد این رفتن و آمدن به نفع باشگاه است.

عضو مستعفی هیئت مدیره باشگاه پیکان یاد آور شد: مطمئنا اشخاص آن انگیزه‌ای که در سال اول کار داشته‌اند در سالهای بعدی ندارند. من به ثبات در مدیریت اجرایی معتقد هستم. یک مدیر عامل می‌تواند ۵-۶ سال در باشگاه حضور داشته باشد و نتیجه بگیرد اما در هیئت مدیره تغییرات لازم است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391