برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جریمه نقدی برای تیم های فولاد و استقلال صنعتی خوزستان

پنجشنبه، ۷ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۴۸ — ایسنا

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای خود را برای دو تیم لیگ برتری صادر کرد.

تیم استقلال صنعتی خوزستان

به نقل از سایت فدراسیون، دیدار دو تیم استقلال خوزستان و نفت تهران از سری رقابتهای هفته پنجم لیگ برتر در تاریخ ۲۵ مرداد ماه در ورزشگاه اهواز برگزار شد که از سوی کعبی - سرپرست تیم استقلال خوزستان تخلفاتی صورت گرفت. بر همین اساس کمیته انضباطی کعبی را طبق بند یکم ماده ۲۲ و ۲۰ آئین نامه انضباطی به توبیخ کتبی و درج در پرونده محکوم کرد.

جریمه نقدی برای تیم های فولاد و استقلال صنعتی خوزستان

دیدار دو تیم فولاد خوزستان و استقلال صنعتی خوزستان از سری رقابتهای هفته ششم لیگ برتر در تاریخ یکم شهریور ماه در ورزشگاه اهواز برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم فولاد خوزستان تخلفاتی صورت گرفت. بر همین اساس این تیم به پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. همچنین تیم استقلال صنعتی خوزستان به دلیل تخلفات تماشاگرانش به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391