برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کفاشیان: اسپانسرها برای حمایت باید جلو بیایند

دوشنبه، ۴ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۵۰ — فارس

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در همه جا از تیم ملی حمایت می‌کنند و اسپانسرها برای حمایت از تیم ملی جلو بیایند.

علی کفاشیان در مورد لغو اردوی تیم ملی و سایر مسائل فدارسیون تیم فوتبال صحبت‌های زیر را انجام داد.

در مورد میزبانی جام ملت‌های آسیا برنامه‌ها به چه شکلی پیش می‌رود؟

پیگیر این موضوع هستیم و کاملا در کارمان جدی هستیم، هر کمکی که شخصی بتواند به ما بکند از آن استفاده می‌کنیم تا میزبانی را بگیریم. در کار خود عزم جدی داریم.

اردوی تیم ملی به پرتغال لغو شد، آیا از تیم ملی حمایت نمی‌شود؟

در راستای آماده سازی تیم ملی برای حضور در جام جهانی تمامی کشورها از تیم‌های خود حمایت می‌کنند. اسپانسرها نه برای تبلیغات بلکه بیشتر برای حمایت از تیم ملی خود جلو می‌آیند. در کشور ما با توجه به علاقه فراوان مردم به فوتبال و حمایت و خاص همه مردم، انتظار داریم اسپانسرها جلو آمده و از تیم ملی حمایت کنند وگرنه در آینده تیم ملی هم نمی‌تواند انتظارات را برآورده کند. این برای من نوعی هم نیست، فرقی نمی کند چه من باشم و چه نباشم تیم ملی باید حمایت شود. انتظار ما از بنگاه‌های اقتصادی کشور همین است تا از ما حمایت کنند.

آیا کمیته‌های بازاریابی فدراسیون عملکرد خوبی داشتند؟

آنها در حد توان کارشان را انجام دادند و همه جا رفتند و مذاکره کردند. کمیته بازاریابی کار خود را کرده اما اینجا بحث اقتصادی داخل کشور وجود دارد، به هر حال باید یک حمایت خوب از تیم ملی انجام شود.

برخی از اعضای فدراسیون‌های قبلی اعتقاد دارند شما مثل محمد دادکان پول قرض بگیرید و آن را از پاداش فیفا که در آینده برای صعود به جام جهانی داده می‌شود، بازگردانید؟

پولی که از فیفا می‌آید برای تیم ملی و جام جهانی آینده است، این پول برای تیم های پایه است و باید در تیم‌های پایه هزینه شود. من نمی‌توانم پول آینده را پیش‌خور کنم. هزینه اکنون تیم ملی باید الان باشد و از هزینه‌های خود استفاده کند. حق من نیست که پول تیم ملی آینده را پیش‌خور کنم.

جلسه‌ای با سید رضا صالحی امیری داشتید. در این جلسه چه صحبت‌هایی مطرح شد؟

آقای صالحی قول هرگونه همکاری و حمایت را دادند البته باید دست او هم باز باشد که بتواند حمایت کند. صحبت‌های خوبی داشتیم و انشاالله وضعیت خوب شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391