برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کفاشیان: جلسه با مدیران باشگاه‌ها پیشنهاد خود کی‌روش بود

شنبه، ۹ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۵۶ — ایسنا

رییس فدراسیون فوتبال گفت: جلسه با مدیران باشگاه‌ها برای حل مشکلات پیشنهاد کی‌روش بود و ما معتقدیم مسئله پیش آمده میان او و سازمان لیگ تنها باید از راه تفاهم حل شود و اگر نشد هیات رییسه سازمان لیگ و فدراسیون در این‌باره تصمیم‌گیری می‌کنند.

علی کفاشیان

علی کفاشیان، درباره مشکلات پیش آمده میان کی‌روش و سازمان لیگ توضیح داد: اولا تفاهم ما این بوده که کی‌روش درخصوص هماهنگی برنامه‌های تیم ملی و برنامه‌های مسابقه‌های باشگاهی با مسئولان سازمان لیگ جلساتی را برگزار کند تا به تفاهم برسند. در مواردی که تفاهم صورت بگیرد که موضوع حل می‌شود و در مواردی هم که تفاهمی صورت نگیرد، این هیات رییسه فدراسیون و سازمان لیگ است که در این باره تصمیم‌گیری می‌کند.

وی افزود: کی‌روش می‌خواهد ملی‌پوشان را در زمان‌هایی که مد نظر دارد، تحت هر شرایطی در اختیار داشته باشد اما مهدی تاج رییس سازمان لیگ هم موظف است در اجرای برنامه‌های مسابقه‌های باشگاهی، منسجم بوده و اگر مسئله‌ای پیش می‌آید که ممکن است نظم کار را بر هم بزند، مقاومت کند.

وی افزود: تاج نماینده هیات رییسه سازمان لیگ و همه باشگاه‌ها است و او به نمایندگی از آن‌ها قانون را اجرا می‌کند و اگر مقاومتی هم هست، تنها به همین دلیل است. او باید از برنامه‌هایی که سازمان لیگ سیاست گذاری کرده و اجرا می‌کند دفاع کند.

رییس فدراسیون فوتبال گفت: بنا بر پیشنهاد کی‌روش قرار شد جلساتی را با حضور مدیران باشگاه‌ها برگزار کنیم تا او پیشنهادات و نظراتش را درخصوص برنامه‌های تیم ملی در آنجا مطرح کند. اگر مدیران باشگاه‌ها با او هماهنگ شدند و تفاهم کردند که هیچ، و اگر باز هم اختلافی وجود داشت، این اختلاف‌ها هم باید در فدراسیون و هیات رییسه حل شود. جلسه با مدیران باشگاه‌ها صرفا برای ایجاد تفاهم است و تنها اگر مدیران باشگاه‌ها حمایت نکرده و نهایتا با برنامه‌های کی‌روش مخالفت کردند هیات رییسه تصمیم لازم را می‌گیرد. کل قضایا همین بوده.

کفاشیان تاکید کرد: به هرحال تاج به خاطر وظایف سازمان لیگ و برنامه‌هایی که از قبل هماهنگ شده، مشغله زیادی دارد. آن طور نیست که اگر در جلسه‌ای حضور پیدا نکرده، دلیل دیگری داشته باشد. به هر حال او امشب عازم AFC است و در روز جلسات و برنامه‌های مختلفی را برای پیشبرد برنامه‌های سازمان لیگ انجام می‌دهد. ما هیچ وقت کاری نمی‌کنیم که بین این دو نهاد یعنی سازمان لیگ و تیم ملی بخواهد اختلافی پیش بیاید و اگر مسئله‌ای هم میان آن‌ها باشد، حتی‌الامکان باید با صحبت و تفاهم حل شود. جلسه با مدیران باشگاه‌ه‌ها هم که در این راستا است.

کفاشیان درباره حضورش به همراه نبی و تاج در وزارت ورزش و جوانان نیز به ایسنا گفت: ما به دیدار صالحی امیری سرپرست وزارت ورزش نرفته بودیم. ما به وزارتخانه رفتیم تا دیدار با کیومرث هاشمی که مسئولیت مدیرکلی گرفته تبریک بگوییم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391