برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

علی کریمی : ما همه رفتنی هستیم ، تیم مال هواداران است

یکشنبه، ۱۰ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۳۷ — گل

نباید به همین سادگی ما دنبال عوض کردن مربی باشیم هر مربی دیگری که بخواهد بیاید او هم چند هفته ای را فرصت خواهد خواست

تراکتور سازی توانست در خوان هفتم علاوه بر کسب اولین پیروزی لیگ سیزدهم ، با برد مقابل سایپا رکورد شکست ناپذیری این تیم را به تاریخ سپرده ونحسی عدد سیزده را گریبان این تیم کند ، اما در ورای دو موفقیت بدست امده در ادینه گذشته جو ورزشگاه شرایط خوبی را تجربه نکرد و این می تواند زنگ خطری برای تیمی باشد که سودای قهرمانی دارد.

علی کریمی بازیکن سرشناس این تیم در پایان بازی در خصوص بازی با سایپا واتفاقات باشگاه پرسپولیس مطالبی را مطرح عنوان کرد که از نظرتان می گذرد .

کریمی در خصوص جو ورزشگاه وشعار های هواداران تراکتوری گفت : به نظر من این رفتار نمی تواند برای تراکتور سازی خوش ایند باشد ، این تیم متعلق به خود هواداران است من وامثال من بعنوان بازیکن ومربی وغیره همه بعد یک سال ودو سال رفتنی هستند انچکه ماندنی است نام واوازه تراکتور سازی است ، شرایط تراکتور شرایطی نیست که بخواهیم اینگونه برخورد کنیم ما نتایج خوبی گرفته ایم وهفته به هفته بهتر می شویم و روز های بهتری را در پیش رو خواهیم داشت . او ادامه داد : بحث مربی یک بحث خیلی مهمی است ونباید به همین سادگی ما دنبال عوض کردن مربی باشیم هر مربی دیگری که بخواهد بیاید او هم چند هفته ای را فرصت خواهد خواست ودر کنار این موضوع حتی مربی فصل گذشته این تیم هم با شرایط متفاوتی نسبت به سال گذشته روبرو است وبازیکنان جدیدی وارد ساختار تیمی تراکتور شده اند ومطمئنا زمان بر خواهد بود تا شناخت متقابلی را نسبت به هم پیدا کنند ، کریمی هواداران تراکتوری را به ارامش دعوت کرد وافزود : همه برای موفقیت تیم تلاش می کنند ونباید فشار مضاعفی را خودمان، روی بازیکنان وکادر فنی ایجاد کنیم .

بازیکن اسبق پرسپولیس در خصوص پیوستن خلعتبری واحتمال بازگشت خود به این تیم هم لب به سخن گشود وگفت : در مورد پرسپولیس واتفاقات آن نمی خواهم وارد بحث شوم که چه اتفاقاتی دارد می افتد ولی با پوزش از هواداران این تیم از همینجا اعلام می کنم تا زمانی که یکسری ادم های خاص در این تیم هستند جای من در انجا نخواهد بود ومطمئنا بازنمی گردم وتنها برای هواداران این تیم ارزوی موفقیت می کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391