برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مهرداد کریمیان:اشتباهات فردی ما باعث شد شاه غلام برود

پنجشنبه، ۲۱ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۵۳ — گل

شاغلام خودش رفت چون نمی توانست در شهر خودش شیراز اعتراض یک عده تماشاگر نما را ببیند.

مهرداد کریمیان و تیم فجر سپاسی

هیچکس فکر نمی کرد فجر با غلام پیروانی به نتیجه نرسد اما این اتفاق افتاد و حالا دیگر شاغلام با فجر نیست.در همین رابطه و در آستانه بازی فجر با راه آهن با کاپیتان فجر مهرداد کریمیان که برادرش هم در تراکتور است صحبت کردیم.
مصاحبه زیر با مهرداد کریمیان را بخوانید.
بازی با راه آهن؟من متاسفانه به خاطر مصدومیت این هفته را هم از دست دادم.اما خب به آمادگی نسبی رسیدم تا به لطف خدا در هفته آینده به میدان بروم.باید بگویم بازی خیلی سختی داریم چرا که راه آهن در خانه بازی می‌کند وبه ۳امتیاز این بازی احتیاج دارد.با حضور کلانتری هم این امید می‌رود که ایشان بتواند با حضور مثبتش به تیم کمک کند.
چرا پیروانی به بن بست رسید؟فکر می کنم مهمترین عاملش خود ما بازیکنان بودیم.ما اشتباهات فردی زیاد داشتیم وخود من هم که مصدوم شدم ونتوانستم آنطور که باید و شاید کمک کنم واگرنه تیم ما از نظر کیفیتی خوب کار می کرد اما در نتیجه گیری ضعیف عمل کردیم.
یعنی پیروانی بی تقصیر بود؟شاغلام خودش رفت چرا که نمی توانست در شهر خودش شیراز اعتراض یک عده تماشاگر نما را ببیند.
ا ز طرفی هم بد موقع با استعفای ایشان موافقت شد البته خب ایشان هم بعد از این همه تجربه صلاح خودش را بهتر می داند البته خب ما بچه های تیم هم خیلی دوست داشتیم کمک کنیم اما قسمت چیز دیگری بود.
نظرت در مورد یاوری چیست؟من یک چیزهایی شنیدم که ایشان قرار است بیاید اما من نمی خواهم در این مورد حرف بزنم وا وارد این مسئال بشوم.این تصمیمی است که هیئت مدیره گرفته است و امیدوارم به صلاح تیم باشد.

حرف پایانی؟من مطمئن هستم که اقای پیروانی الان هم دلشان با تیم است و دوست دارد حتی در نبود ایشان فجر نتیجه بگیرد وبه موفقیت برسد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391