برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کارشناس فوتبال اصفهان: طرح بعضی از مسائل در جایگاه فوتبال اصفهان نیست

سه‌شنبه، ۱۹ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۰۸ — تسنیم

کارشناس فوتبال کشورمان پیرامون مشکلات به وجود آمده میان جواهری و ابرقویی نژاد گفت: مشکلات مطرح شده به هیچ عنوان در جایگاه ورزش اصفهان و به خصوص فوتبال این شهر ورزشی نیست.

حسین چرخابی

حسین چرخابی با اشاره به رسانه‌ای شدن مشکلات موجود در هیئت فوتبال استان اصفهان اظهار کرد: متاسفانه در چند برنامه نود و برنامه‌های دیگر ورزشی مسائلی را در مورد فوتبال اصفهان می بینم و می‌شنوم که برازنده ورزش شهر ما نیست چه برسد به فوتبال اصفهان، زیرا سطح فوتبال اصفهان خیلی بالاتر از این حرف‌ها بوده که در مورد آن این صحبت‌ها مطرح شود.

وی در پاسخ به این سئوال که در مورد اتفاقات بین هیئت فوتبال و اداره‌کل ورزش و جوانان حق با کدام طرف است بیان کرد: اگر بخواهم این مسائل را تجزیه و تحلیل کنم، تنها از روی شنیده‌ها می توان صحبت کرده و امیدوار هستم که از روی این این شواهد و شنیده‌ها درست قضاوت کنم، به نظر من این درست نیست که رئیس هیئت فوتبال استانی جزء هیئت مدیره باشگاه خاصی باشد، اینکه ابرقویی نژاد جزء هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن است از دید من کار صحیحی نیست.

کارشناس فوتبال اصفهان بیان کرد: هیئت فوتبال یک استان برای تمام باشگاه‌ها است و اگر یکی از مسئولان هیئت فوتبال استان جزء هیئت مدیره باشگاهی شود، اگر هیچ حمایتی از آن باشگاه مربوطه نیز نکند، باز هم ممکن است جای سوال و شک و ابهامی به وجود آید.

وی تصریح کرد: از طرف دیگر ابرقویی‌نژاد حرفی می زند که از دید من و اطلاعاتی که در این زمینه دارم، کاملا صحیح است و آن این است که، ابرقویی نژاد توسط گروهی از نمایندگان استان اصفهان در مجمعی قانونی انتخاب شده است و قانون فدراسیون فوتبال و قانون فیفا نیز می گوید که برای برکناری فردی که توسط مجمع انتخاب شده است، خود مجمع باید تشکیل جلسه بدهد و آن فرد را برکنار کند در این مورد حق با ابرقویی نژاد است.

چرخابی اظهار کرد: من تنها با اطلاعاتی که دارم صحبت می کنم و به هیچ عنوان قصد حمایت از فرد خاصی را ندارم، اما این را می دانم که اگر قرار است ابرقویی نژاد برکنار شود، بهتر است که از راه قانونی وارد شوند و قانون نیز می گوید که این افراد باید تشکیل مجمع داده و در آن مجمع در مورد بودن یا نبودن ابرقویی نژاد تصمیم گیری کنند.

وی پیرامون مشکلات به وجود آمده در بازی فوتسال گیتی پسند و زمزم اظهار کرد: اتفاقی خوبی که در کنار تمامی این مشکلات به وجود آمد این بود که، بازی فوتسال پخش مستقیم نداشت، زیرا اگر فوتبال گیتی پسند و زمزم پخش مستقیم داشت تمامی برنامه ریزی‌ها به هم خورده و این موضوع بیشتر از این رسانه‌ای می شد.

کارشناس فوتبال اصفهان با ابراز ناراحتی از درگذشت مهدی محمدی گفت: جدای از بحث و مشکلات موجود در فوتبال اصفهان، جا دارد که در گذشت مهدی محمدی دوست و همکار قدیمی و مربی تیم مس کرمان را به خانواده ایشان و اهالی فوتبال کرمان تسلیت عرض کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391