برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کبه: الزمالک مصر مرا می خواهد اما می گویند بمان داماش

پنجشنبه، ۲۱ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۴۲ — گل

آنطور که من می دانم عابدینی مدیر بزرگی در فوتبال ایران است و من هم به خاطر او و مردم رشت به داماش آمدم اما متاسفانه آقای عابدینی هم کم لطفی می کند

تیم داماش گیلان

مهاجم اهل بورکینا فاسو که در تیم ملی این کشور هم حضور دارد از شرایط موجود در داماش راضی به نظر نمی رسد.بوبکر کبه که سابقه حضور در چند تیم از لیگ دسته دوم فرانسه را هم در کارنامه دارد با آمدن به ایران سعی دارد به موفقیت برسد اما شرایط بر وقف مرادش نیست.
مصاحبه زیر با کبه در آستانه بازی این تیم با صبا را بخوانید.

اوضاع و احوالت در داماش چطور است؟شرایط خیلی خوبی را تجربه نمی کنم.من به عنوان یک بازیکن ملی پوش و حرفه ای به اینجا امده ام اما شرایط آنطور که می بینم حرفه ای نیست و این موضوع به ضرر من است و حتی ممکن است تیم ملی را هم از دست بدهم.
چرا حرفه ای نیست کبه؟اول اینکه من پست بازم مهاجم است اما از من به عنوان هافبک چپ بازی می گیرند این اصلاً برای من خوب نیست چرا که من می خواهم گلزنی کنم و با این هدف به ایران آمدم که با گلزنی های فراوان به اهداف بزرگتری برسم امااین اوضاع برای من ایده آل نیست.علاوه بر مشکلاتی که گفتم نا مهربانی بعضی از افراد را هم باید اضافه کنم.
با این حال در بازی هایی که از تو می بینیم با تمام وجود تلاش می کنی؟من یک بازیکن حرفه ای هستم و به تعهدی که دارم پایبند هستم از آن مهمتر مردم رشت خیلی مردمان مهربانی هستند که با حمایت های خود همیشه به من انرژی داده اند من برای هواداران داماش می جنگم و تلاش می کنم.
یعنی فکر می کنی انتخاب داماش اشتباه بوده است؟من نمی خواهم از خودم تعریف کنم اما می توانید تحقیق کنید من سابقه حضور در تیمهای لیگ فرانسه را دارم.در تیمهایی مثل استراسبورگ ونیتس بازی کردم.همین حالا هم که با شما حرف می زنم از تیم الزمالک مصر پیشنهاد دارم اما آقای عابدینی گفتند که بمانم و برای داماش بازی کنم.
پس با عابدینی مشکلی نداری؟آنطور که من می دانم عابدینی مدیر بزرگی در فوتبال ایران است و من هم به خاطر او و مردم رشت به داماش آمدم اما متاسفانه آقای عابدینی هم کم لطفی می کند.
با این شرایط خیلی سخت است و اذیت می شوم جالب اینجاست که بی پولی هم در این شرایط بی داد می کند.
بازی با صبا این امید را داری گلزنی کنی؟اگر کادر فنی بخواهد که من بازی کنم بله من در هر بازی که به میدان می روم مطمئن هستم که گلزنی می کنم اما در این چند بازی یا خیلی کم بازی کردم یا در پستهایی از من بازی گرفتند که گل زدن وظیفه اصلی من نبوده...
اما سعی می کنم اگر در میدان باشم با گلزنی مردم رشت را شاد کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391