برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ماجرای پیچیده ITC خلعتبری

دوشنبه، ۱۸ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۰۴ — باشگاه خبرنگاران

محمدرضا خلعتبری در مصاف با استقلال به میدان رفت و برای این منظور کارت بازی خود را از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ دریافت کرد اما سرنوشت ITC این بازیکن چه شد؟

محمدرضا خلعتبری

روز پنجشنبه خبر رسید که ITC محمدرضا خلعتبری دریافت شده است و او دیگر مشکلی برای بازی در لیگ برتر ندارد به طور کلی با توجه به اینکه خلعتبری بازیکن عجمان بود و می دانیم که مشکلی برای بازی در لیگ برتر ندارد نباید هم مشکلی بوجود می آمد، اما یک سوال باقی است آیا ITC این بازیکن واقعاً به دست فدراسیون فوتبال رسیده است؟

مسئولان روابط بین الملل فدراسیون می گویند: در این باره شک نکنید، ITC آمد وگرنه ممکن نبود کارت بازی صادر شود اما نکته در اینباره وجود دارد نکته این است که در سیستم TMS همه چیز به طور خودکار انجام می شود اگر ITC فدراسیون آمده باشد با یک کلیک روی نقطه تأیید این مجوز به پرسپولیس هم می رسید اما چنین اتفاقی روی نداده است.

پرسپولیس هیچ ITC دریافت نکرده ولی فدراسیون غیر از این را اعلام کرد، تردیدی نیست که در این میان اتفاق نامعلومی روی داده است، البته نامعلوم بودن این اتفاق به منزلی غیر قانونی بودن آن نیست، در این باره منابع غیر رسمی می گویند پرسپولیسی‌ها به یک ماده قانونی استناد می کنند اینکه خلعتبری در امارات بازی نکرد و قراردادش با عجمان هم فسخ شد پس بازیکن آمده از لیگ خارجی نیست که اصلاً ITC لازم داشته باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391