برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ماهینی و گاف بزرگ؛ اگر نفوذ نمی‌کنی حداقل درست دفاع کن!

شنبه، ۲ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۰۳ — گل

دریبلی که حسین ماهینی از رضا نوروزی خورد تقریبا برای بازیکنان حرفه ای و مدافعان سطح بالای فوتبال یک افت تمام معنا و یک شکست فنی و لحظه ای بزرگ می تواند به حساب بیاید

می خواستیم بنویسیم عقربه های ساعت دقیقه ۲+۹۰ را نشان می داد ولی یادمان افتاد عقربه ای در کار نبود اما در همین لحظه بود که در گوشه زمین پرسپولیس و نزدیک به نقطه کرنر ماهینی دریبل بدی از رضا نوروزی خورد که همین جا ماندن و دریبل خوردن زمینه ساز تک گل بازی و غافلگیری پرسپولیس در وقت های تلف شده بود.
این اتفاق در حالی رخ داد که ماهینی قبل از آن گل حداقل در فاز فاع خوب عمل کرده و یک بار با جمع کردن حمبله حریف مورد تشویق دایی قرار گرفته بود اما این اشتباه چیزی نیست که از چشم سرمربی و هواداران پرسپولیس دور بماند.
هر چند اشتباه ماهینی به اندازه گاف بزرگ او در فینال جام حذفی دردناک و کشنده نبود اما محو شدن با این دریبل ناشیانه به غیر از تحمیل شکستی تلخ برای پرسپولیس، زمینه ساز زیر سوال رفتن بهترین خط دفاعی لیگ هم شد تا ماهینی به عنوان یکی از عناصر این خط دفاعی با چالشی دوباره مواجه شود.
این اشتباه در حالی رخ داد که ماهینی در ۵ بازی گذشته اشتباهی در فاز دفاع مرتکب نشده بود و کار خودش را در پوشش‌ها و جمع شدن‌ها درست و کم نقص انجام می داد.مدافع راست پرسپولیس در دیدار با مس کرمان و سایپا به غیر از پرداختن به امور دفاعی و برآورده کردن خواسته های دایی در فاز حمله هم خوب عمل کرده و جزو خوب هایئ تیمش بود اما او در سایر بازی‌ها فقط دفاع کرده و تقریبا از نیمه زمین جلوتر نرفته بود.اما این اشتباه حالا چالش جدیدی برای ماهینی به وجود خواهد آورد چرا که قطعا حساسیت‌ها را نسبت به او بیشتر خواهد کرد و این انتقاد یا هشدار مهم به این مدافع بوشهری که اگر نفوذ نمی کنی و در حمله شرکت نداری حداقل خوب و درست دفاع کن!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391