برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ماجدی:پاسخ به دوستان دور از فوتبال آب در هاون کوبیدن است

جمعه، ۱ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۲۰ — فارس

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت:پاسخ به اظهارنظرهایی که نشان ‌می‌دهد آقایان دور از فوتبال هستند مثل آب در هاون کوبیدن است.

میرشاد   ماجدی

میرشاد ماجدی در واکنش به صحبت‌های مدیرعامل باشگاه راه‌ آهن اظهار داشت: این صحبت‌هایی که دوستان عزیزمان مطرح کرده اند مربوط به الفبای فوتبال است و فکر نمی‌کنم ما در خصوص الفبای فوتبال حرف زده باشیم.

وی افزود: مطمئنا اگر بازی استقلال مقابل راه آهن قبل از بازی با بوریرام بود سازمان لیگ آنقدر درایت داشت که خودش بازی را عقب بیندازد. بحث ما اصلا به راه آهن و تیم خاصی نیست و مربوط به خودمان است. نامه و خطاب صحبت ما با سازمان لیگ بود چون آنها فوتبال را خوب می‌فهمند.

ماجدی در ادامه صحبت‌هایش تاکید کرد: تمام صحبت ما مربوط به ریکاوری بازیکنانمان است. تعدادی از بازیکنان استقلال نسبت به دیگر بازیکنان لیگ کمتر ریکاوری کرده‌اند و نتوانستیم از آنها در هفته‌های ابتدایی بدنسازی استفاده کنیم. باشگاه استقلال آنقدر بزرگ است که نیازی به درخواست از یک باشگاه دیگر نداشته باشد و خودمان را به دیگران وصل نکنیم.

وی خاطرنشان کرد: مکاتبات ما با سازمان لیگ یک ماه قبل انجام شده بود و فکر می‌کنم آنقدر مدیرعامل و سرمربی و ارکان تیم‌مان حرفه‌ای هستند که نیازی به تشریح وظایف‌مان نباشد.

سرپرست تیم استقلال در ادامه صحبت‌هایش گفت: وقتی حضور در لیگ قهرمانان آسیا به وسیله استقلال که منتخب یک کشور در قاره به این بزرگی به حساب می‌آید بحث ملی محسوب نشود هزار علامت سوال به وجود می‌آورد که نشان می دهد دوستان چقدر از فوتبال دور هستند. تصور می‌کنم صحبت در این مورد آب در هاون کوبیدن است.

وی در پایان در خصوص رفتارهای لاوره و اینکه آیا او ناراحت است، گفت: او روز گذشته تمرین کرد ولی چیزی که مشخص است و از چند وقت پیش اعلام کرده پولش را می‌خواهد اما لاوره با قلعه نویی صحبت کرده و تصور نمی‌کنم دیگر قهر کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391