برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

منصوریان: به خاطر لغو اردو ضرر کنیم، پاسخگو نخواهم بود

شنبه، ۹ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۴۲ — گل

اگر به این دلیل، هر آسیبی به تیم ملی زیر۲۲ سال برسد، پاسخگویی آن به عهده کادرفنی تیم ملی نیست.

علیرضا منصوریان

علیرضا منصوریان، سرمربی تیم ملی زیر۲۲ سال مطابق پیش بنی‌ها از لغو اردوی تیمش شاکی است و گفته اگر به این دلیل اسبیب به این تیم برسد پاسخگو نخوتاهد بود.وی درباره لغو اردوی این تیم به نکاتی اشاره کرد و گفت: برنامه های تیم ملی زیر۲۲ سال با توجه به برنامه های تیم ملی بزرگسالان تنظیم شده ولی سازمان لیگ برتر، برنامه های تیم ملی زیر۲۲ سال را در تقویمش و به صورت مجزا ندیده است.

وی ادامه داد: اکثر بازیکنان حاضر در تیم ملی زیر۲۲ سال بازیکنان اصلی تیم های لیگ برتری هستند و تقریبا می شود گفت که همه آنها به صورت فیکس درتیم هایشان بازی می کنند و به همین دلیل اگر اردویی برگزار کنیم که در تقویم سازمان لیگ دیده نشده، آن وقت مشکلاتی پیش می آید و به همین دلیل مجبور به لغو اردوی پیش روی هستیم.

منصوریان با اشاره به برنامه ریزی سازمان لیگ گفت: باید در تقویم لیگ برترو پیش از زمان طراحی برنامه و تقویم زمان بندی لیگ برتر، اردوهای تیم ملی زیر۲۲ سال درتقویم قرار می گرفت.اما این معضل وجود دارد و متاسفانه ما مجبور هستیم با توجه به برنامه تیم ملی بزرگسالان برنامه هایمان را تنظیم کنیم در غیر اینصورت قادر به برگزاری اردوها و برنامه هایمان نخواهیم بود.سرمربی تیم زیر۲۲ سال در پایان گفت: اگر به این دلیل، هر آسیبی به تیم ملی زیر۲۲ سال برسد، پاسخگویی آن به عهده کادرفنی تیم ملی نیست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391