برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

متلک‌های پرویز مظلومی در مراسم حجازی؛ ما جایمان همین ته سالن راحت‌تر است

چهارشنبه، ۱۳ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۱۱ — گل

در حاشیه مراسم بزرگداشت ناصر حجازی یکی هم حضور پرویز مظلومی بود که در معیت حسین ترابپور مربی دروازه بان‌ها و آنالیزورش وارد مراسم شد

پرویز مظلومی

او که حدودا یک ساعتی هم تاخیر داشت وقتی دید که صندلی های جلو پر شده دیگر خودش را به زحمت نینداخت و بی توجه به تعارف میزبانان که از او می خواستند جلو برود همان ردیف آخر سالن و دم در ورودی کنار خبرنگار سایت گل نشست.

با این همه چند بار به او اشاره شدواول توسط ایرج نوذری مجری مراسم بود که از آن دور صدایش کرد و گفت : پرویز خان عقب هم نشسته باشد ما می بینمش.چرا عقب نشستی پرویز خان ؟

مظلومی هم طبق روال همیشه با کنایه گفت : جلو برای ما جا نیست این عقب راحت ترم.

چند دقیقه بعد دوباره یکی از برگزارکنندگان مراسم به سمت مظلومی آمد و دوباره از او درخواست کرد تا جایش را عوض کند که او نپذیرفت.

دست آخر ایرج نوذری زرنگی کرد و با اضافه کردن نام مظلومی به گروه های دو نفره ای که قرار بود تندیس های ناصر حجازی را هدیه بدهند قال قضیه را کند و غرهای بی پایان مظلومی را به پایانی شیرین بدل کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391