برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مظلومی: استقلال ۲ بر هیچ برنده بازی است

جمعه، ۱۵ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۰۸ — باشگاه خبرنگاران

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: حساسیت دربی بسیار زیاد است و هواداران با یک شکست، ۴ برد در دربی که من سرمربی استقلال بودم را فراموش کرده اند.

پرویز مظلومی

پرویز مظلومی در گفتگو با یک برنامه زنده تلویزیونی گفت:در ۱۷ سالگی برای اولین بار در بازی دربی بازی کردم.در دیدارهای زیادی به عنوان بازیکن حضور داشتم و با عناوین دیکری از جمله کمک مربی و سرمربی نیز در دربی حضور داشتم.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: فشار و استرس در این بازی به قدری برای سرمربیان دربی زیاد است که انگار تمام کوه های تهران روی دوش آنهاست.

وی ادامه داد:معتقدم بازیکنی در دربی به مراتب آسان تر از سرمربیگری است.حساسیت‌ها و حواشی همواره در این دیدار دیده میشده است.درگیری‌ها در گذشته بیشتر بوده است و برخی مواقع بازی‌ها حتی قطع شد و به سرانجام نرسید.

وی افزود:در گذشته بازی دربی در ورزشگاه شیرودی برگزارمی شد و با افزایش جمعیت پاسخگوی هواداران نبود.من معتقدم ورزشگاه آزادی نیز گنجایش هواداران سرخابی را ندارد و استادیوم بزرگتری برای دربی لازم است چون برخی هواداران از منزل بازی را می بینند چون بلیط گیرشان نمی آید.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در خصوص حساسیت سرمربیگری در دربی عنوان داشت: باخت در دربی تبعات زیادی برای سرمربی دارد.من ۴ بازی دربی را برده بودم و بعد از یک شکست این ۴ برد به کلی فراموش شد.به این صورت یک باخت همه چیز را تحت تاثیر قرار می دهد

با نبود حیدری یک ستون استقلال از بین می رود

مظلومی عنوان کرد:هر دو تیم نیروهای با تجربه و دربی دیده ای دارد و تجربه دربی داشتنم در این مسابقه از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

وی افزود:البته معتقدم بازیکنان استقلال با تجربه تر هستند.مردم دوست دارند که در این مسابقه شاهد یک بازی زیبا باشند.استقلال با نبود خسرو حیدری یکی از ستون های خود را از دست می دهد و تغییر سیستم بازی نیز برای آبی پوشان و قلعه نویی یک ریسک خواهد بود.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در پایان خاطرنشان کرد:امیدوارم استقلال ۲ بر هیچ این بازی را ببرد گرچه نتیجه در دست خود بازیکنان است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391