برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مظلومی:کار سختی داریم اما با کمک مردم کرمان شدنی است

پنجشنبه، ۲۸ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۲۶ — گل

من تجربه های شیرینی در مس دارم و می دانم که این بار هم با کمک خدا و انرژی مثبت مردم می توانیم با مس شادی را تجربه کنیم.

پرویز مظلومی

پرویز مظلومی بالاخره پس از کش و قوس های فراوان سرمربی مس کرمان شد ودر این مسیرسخت قطعاً به چیزی بیشتر از مسائل فنی نیاز دارد.
مظلومی در اولین صحبتهایش پس از پیوستن به مس گفت:
کار خیلی سختی داریم می دانم و تجربه دارم که در این مواقع کار کردن با تیمی با چنین مشخصات ریسک است اما خدا مرا دوست دارم و مرا تنها نمی گذارد.
البته باید بگویم که در این مسیر من روی کمک مردم کرمان حساب کرده ام وبه آنها نیاز دارم.
مظلومی در ادامه گفت:اوضاع مس در جدول خوب نیست اما با برنامه ریزی که کردیم می خواهیم رفته رفته به شرایط خوبی برسیم که بتوانیم حاشیه امنیت را حس کنیم.
سرمربی جدید مس در پایان به سایت گل گفت:من تجربه های شیرینی در مس دارم و می دانم که این بار هم با کمک خدا وانرژی مثبت مردم می توانیم با مس شادی را تجربه کنیم.
سخت تلاش می کنیم و سخت تمرین می کنیم تا بتوانیم با تلاش بچه‌ها و حمایت مردم و مدیریت این ماموریت را درکرمان با موفقیت پشت سر بگذاریم و شادی را دوباره احساس کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391