برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نبی: کی‌روش دلش برای موفقیت تیم ملی شور می‌زند

دوشنبه، ۱۱ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۵۲ — فارس

دبیر کل فدراسیون فوتبال گفت: کی‌روش دلش برای موفقیت تیم ملی و اجرای برنامه‌ها شور می‌زند.

مهدی محمد نبی

مهدی محمد نبی پس از تسلیت شهادت امام صادق (ع) در مورد وضعیت برنامه‌های تیم ملی گفت: آنچه وظیفه ذاتی ما است انجام می‌شود و در بخش‌های مختلف با مشخص کردن اولویت‌ها برنامه را پیش می‌بریم. در هر بخش برنامه‌هایی داریم و آنها را براساس تقویمی که تنظیم کردیم انجام و اجرایی می‌کنیم.

وی افزود: در بخشی از برنامه‌ها به خصوص در تیم ملی نیاز به منابع مالی بیشتری داریم. در فدارسیون ۱۸ تیم ملی داریم که تیم ملی فوتبال یکی از آنها است. هزینه همین تیم بزرگسالان با ۱۷ تیم دیگر برابری می‌کند. بنابراین اگر بخواهیم آن ۱۷ تیم را تعطیل کنیم و فقط به تیم ملی بزرگسالان معطوف شویم نمی‌شود، به گونه‌ای باید برنامه ریزی کرد که آن ۱۷ تیم دیگر نیز برنامه‌ها و مسابقات خود را برگزار کنند.

دبیر کل فدارسیون فوتبال اظهار داشت: در بخش بزرگسالان اهالی ورزش و مردم لطف داشتند، برنامه‌ها را دیدم و می‌دانند که به چه دستاوردهایی رسیدیم. کمبود منابع مالی را هم در هفته‌های آینده انشاالله حل می‌کنیم.

نبی در پاسخ به این سوال که اعلام کرده بود قصد دارد در کنفرانسی برخی مسائل و مشکلات را افشا کند، عنوان کرد: نگفتیم افشا می‌کنیم بلکه درددل‌هایی بود که می‌خواستیم در مورد برخی کم محبتی‌هایی که به فدارسیون می‌شود، بیان کنیم. بخش اعظم این موضوع را خود شما واقف هستید. رسانه‌ها تاریخ را بهتر از من می‌دانند اگر می‌خواهم بخشی از آن را بیان کنم برای یاد آوری است تا بدانیم فدارسیون در این چند وقت با چه مشکلاتی روبرو بود اما با تفضل خدا و بعد هم تلاش بازیکنان، مربیان و همکارانمان در فدارسیون فوتبال توانستیم نتایج خوبی بگیریم. آن کم لطفی‌ها را می‌گذاریم و در زمان خودش بیان می‌کنیم.

نبی در مورد اینکه آیا به عنوان سرپرست تیم ملی و دبیر کل فدارسیون فوتبال جلسه‌ای با کارلوس کی‌روش داشته است، عنوان کرد: با کی‌روش صحبت کردیم او عادتا دلش برای موفقیت تیم ملی و برگزاری به موقع برنامه‌ها شور می‌زند. ما یک گروه هستیم، کفاشیان، کی‌روش، دبیرکل و افرادی که در فدراسیون هستند و مسئولیت دارند برای موفقیت تیم ملی تلاش می‌کنند که اگر غیر از این بود تیم ملی موفق نمی‌شد.

دبیر کل فدراسیون فوتبال در مورد مشکلاتی که بین برنامه‌های سازمان لیگ و تیم ملی به وجود امده اظهار داشت: با تعاملی که بین همکاران فدارسیون، تیم ملی و سازمان لیگ وجود دارد، طی روزهای آینده این مشکل برطرف می‌شود و با همدلی و تلاش می توانیم زمینه ساز موفقت تیم ملی شویم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391