برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نمازی: لغو اردوی تیم ملی ارتباطی به فدراسیون و کفاشیان ندارد

دوشنبه، ۴ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۲۶ — تسنیم

مربی تیم ملی کشورمان گفت: لغو اردوی تیم ملی در پرتغال ربطی به فدراسیون فوتبال ندارد و کفاشیان همه توانش را برای فدراسیون گذاشته است.

صبح امروز قرار بود کادر فنی تیم ملی با مهدی تاج در مورد برنامه‌های لیگ و تیم ملی جلسه‌ای برگزار کند اما کی‌روش در این جلسه غایب بود و تنها سیموئز و امید نمازی حضور داشتند. نمازی با بیان اینکه کی‌روش به دلیل بیماری نتوانسته در این جلسه شرکت کند اظهار داشت: جلسه خوبی با مسئولان سازمان لیگ داشتیم و درباره لغو اردوی تیم ملی در پرتغال صحبت کردیم.

وی درباره لغو اردوی تیم ملی گفت: این مشکل از بالا بوده و ربطی به فدراسیون فوتبال ندارد. کفاشیان تمام توانش را برای تیم ملی گذاشته اما متاسفانه در جایی‌که باید حمایت شود، حمایتی صورت نگرفته است. امیدوارم برنامه‌هایی که تا قبل از جام جهانی در نظر داریم را اجرا کنیم تا در جام جهانی نتایج خوبی بگیریم.

نمازی در مورد سایر برنامه‌های تیم ملی عنوان کرد: برنامه‌های تیم ملی را نمی‌توانیم تغییر دهیم و طبق آن برنامه‌ای که به فدراسیون فوتبال داده‌ایم جلو می‌رویم. امیدوارم دیگر اردویی لغو نشود تا ما بتوانیم برنامه‌های خود را اجرا کنیم.

وی درباره ناراحتی کی‌روش از لغو اردوی تیم ملی گفت: مطمئنا در یکی دو روز آینده او در این باره صحبت خواهد کرد. خودم هم دوست دارم قبل از هر کسی کی‌روش درباره این مسئله اظهارنظر کند.

نمازی در پاسخ به این سوال که کی‌روش چقدر از لغو اردوی تیم ملی ناراحت است تصریح کرد: من نمی‌توانم در این مورد صحبت کنم و بهتر است از خودشان سوال کنید.

وی ادامه داد: صد در صد کی‌روش و ما از لغو این اردو ناراحت هستیم. اگر فرصتی برای کار باشد و آن را از دست دهیم به ضرر تیم ملی خواهد بود. اگر فرصتی برای تیم ملی وجود دارد باید از آن استفاده شود.

مربی تیم ملی در مورد اینکه گفته‌ می‌شود دلیل لغو این اردو هزینه‌های بالای آن بوده است خاطرنشان کرد: از این مسئله اطلاعی ندارم. هزینه‌ای باید انجام می‌شده که به دلیل عدم حمایت، فدراسیون فوتبال مجبور به لغو این اردو شد. مطمئنم با توجه به حضور تیم ملی در جام جهانی و اینکه این موضوع مسئله ملی است تلاش‌ها برای حل مشکل انجام خواهد شد.

نمازی در خصوص بیماری کی‌روش گفت: او فردا در جلسه با تاج شرکت می‌کند.

وی در پایان با بیان اینکه اردوی بعدی تیم ملی در تهران برگزار می‌شود، عنوان کرد: باید نمایش خوبی در جام جهانی داشته باشیم و برنامه‌های تیم ملی را با نظر کی‌روش جلو ببریم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391