برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نامه اتحادیه به رئیس فدراسیون فوتبال برای پیگیری نام جعلی لیگ امارات

دوشنبه، ۱۱ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۲۲ — مهر

اتحادیه فوتبال باشگاه های کشور در نامه ای به علی کفاشیان خواستار پیگیری موضوع نام جعلی برای روی لیگ امارات شد.

براساس اعلام سایت این اتحادیه، در جلسه شورای معاونین و مشاورین اتحادیه درروز پنج شنبه ۷ شهریور مقررشد اتحادیه موضوع نام گذاری جعلی لیگ امارات را از طریق فدراسیون پیگیری کند. به همین منظور نامه ای با امضا محمدعلی مرتضوی دبیرکل اتحادیه برای علی کفاشیان رئیس فدراسیون به شرح ذیل تنظیم وارسال شد:

« همانگونه که استحضاردارید متاسفانه مسئولین فدراسیون و لیگ حرفه ای کشور امارات برخلاف مقررات مسلم حوزه فوتبال که دلالت بر ممنوعیت اختلاط مسایل ورزشی با مسایل سیاسی، نژادی و قومی دارد مبادرت به نام گذاری لیگ حرفه ای خود تحت عنوانی مجعول، غیرواقعی و مناقشه برانگیز نموده اند، مستدعی است با ملاحظه حفاظت و صیانت از منافع ملی و تمامیت ارضی کشور عزیزمان ایران، ترتیب موثری اتخاذ فرمایند تا سریعاٌ نسبت به پیگیری حقوقی نزد مراجع بین المللی ورزشی موضوع تا حصول نتیجه نهایی اقدام شود.

اتحادیه فوتبال باشگاه های ایران نیز عندالزوم آماده ارائه هرگونه خدمت خواهد بود و در صورت تمایل دستور فرمائید پیگیری موضوع به اتحادیه فوتبال تفویض گردد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391