برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نصیرزاده: باشگاه نفت می‌تواند یک طرفه قرارداد سوشا مکانی را فسخ کند

سه‌شنبه، ۱۹ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۱۲ — فارس

رئیس کمیته تدوین مقررات و آیین‌نامه فدراسیون فوتبال گفت: باشگاه نفت می‌تواند یک طرفه قرارداد دروازه‌بان خود را فسخ کند.

هوشنگ نصیرزاده اظهار داشت: برخلاف آیین‌نامه گذشته در حال حاضر باشگاه نفت می‌تواند قرارداد سوشا مکانی را به طور یک‌طرفه فسخ کند. در آیین‌نامه قدیمی، باشگاه‌ها باید بازیکنان ناسازگار را تا پایان قراردادشان حفظ و پول آنها را پرداخت می‌کردند اما در آیین‌نامه جدید همانطور که در فیفا هم مرسوم است می‌توان قرارداد بازیکنانی که با کادر فنی سر ناسازگاری دارند را یک‌طرفه و بدون پرداخت جریمه فسخ کرد.

وی افزود: بر اساس ماده ۲۳ آیین‌نامه نقل و انتقالات بازیکنان بند ۱۱ از آنجایی که این بازیکن رفتار غیرمتعارفی با کادر فنی داشته باشگاه نفت می‌تواند قرارداد سوشا مکانی را یک طرفه فسخ کند ضمن اینکه از ۴۰ درصد پرداختی قرارداد به بازیکن، باشگاه می‌تواند مدت حضور این بازیکن در باشگاه را محاسبه کرده و الباقی پول را مسترد کند.

نصیرزاده تصریح کرد: تمامی بازیکنان بدانند طبق آیین‌نامه جدید نقل و انتقالات حق ندارند رفتار تندی با مدیران و کادر فنی باشگاه داشته و حتی علیه آنها مصاحبه کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391