برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نصیرزاده: انتخاب فغانی به خاطر سلامت ورزشگاه بود

چهارشنبه، ۱۳ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۰۵ — باشگاه خبرنگاران

کارشناس داوری فوتبالمان گفت: هم اکنون برترین داور فوتبالمان فغانی بود که برای دربی هفتاد و هفتم پایتخت انتخاب شد.

هوشنگ نصیرزاده

هوشنگ نصیرزاده کارشناس فوتبال کشورمان افزود: فدراسیون فوتبال هیچگاه برای چنین بازی مهمی ریسک نمی کند و برای سلامت ورزشگاه برترین داور را انتخاب می‌کند که از قبل هم انتخاب فغانی پیش بینی می‌شد چون علیرضا فغانی برترین داور فوتبال مان است.

وی ادامه داد: فغانی کاندیدای قضاوت در جام جهانی فوتبال است که تجربه زیادی در قضاوت دارد ولی رگه های جوانی در بعضی از بازی هایش به چشم می آید که با بازیکنان بحث می کند. فغانی با تجربه سوت می زند ولی در رفتارش باید کمی با تجربه تر شود.

نصیرزاده تأکید کرد: فغانی در هر صورت داور دربی بود و هر کمیته داورانی علیرضا فغانی را برای دربی ۷۷ انتخاب می کرد، انتخاب فغانی به نفع خود بازیکنان نیز هم هست.

وی در پایان خاطر نشان کرد: فغانی خطاها را خوب می شناسد، در این مدت نیز توانسته خودش را در زمین نشان دهد. کمک داوران فغانی در سال قبل و امسال کم اشتباه بودند، امیدوارم رضا سخندان و رسول فروغی قضاوت خوبی را به همراه علیرضا فغانی در دربی ۷۷ داشته باشند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391