برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

افشین ناظمی می‌خواهیم اولین برد خانگی را به دست آوریم

پنجشنبه، ۷ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۳۰ — ایسنا

سرمربی داماش از بازی با سپاهان به دنبال نخستین سه امتیاز تیمش است.

افشین ناظمی

افشین ناظمی در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر سپاهان، گفت: سپاهان یکی از تیم‌های خوب کشورمان است. آنها امسال هم تیم خوبی هستند و بازیکنان خوبی در اختیار دارند. فردا بازی سختی پیش‌رو داریم. برای سه امتیاز به میدان می رویم و می‌خواهیم اولین برد خانگی خود را به دست آوریم. ما به دنبال ثبت رکورد نیستیم ، بلکه می‌خواهیم دل مردممان را شاد کنیم.

سرمربی داماش گیلان در ادامه، گفت: ما در طول هفته‌ گذشته بارها گفته‌ام که موافق کسر امتیاز هستم، ولی در روزی از ما امتیاز کسر شد که شایسته این کسر امتیاز نبودیم، آن روز تماشاگران ما لمس کردند که اشتباه‌هات داوری جزئی از فوتبال است و در آن روز دو پنالتی به نفع ما گرفته نشده ، حتی مربی تیم حریف هم از جو ورزشگاه تعریف کرد. داماش میزبان خوبی برای لیگ کشور بود. ما از کمیته‌ انضباطی و استیناف انتظار داریم که در این یک امتیازی که از ما کسر شده است تجدید نظر کند. ما در بازی فردا مهدوی ، آبشک و سعید قدمی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم. ما متکی به چند بازیکن نیستیم. ما بازیکنان جوانی را در اختیار داریم و سعی می‌کنیم در تفکر تیمی از آنها استفاده کنیم تا جای بزرگان این تیم را پر کنند و آن نوع بازی که از آنها می‌خواهیم را ارائه دهند. امیدوارم که فردا روز خوب ما باشد و برنامه‌های تاکتیکی که مقابل سپاهان را داریم به خوبی اجرا کنیم.

وی در پایان گفت: ما فردا تهاجمی ظاهر می شویم و برای کسب سه امتیاز تلاش می‌کنیم، چون در شهر خودمان تا به حال پیروز نشده‌ایم و می‌خواهیم در جدول شرایطمان بهتر شود. ما در نتیجه‌گیری در رشت خوب عمل نکردیم، چون به بازی زیبا امتیاز نمی‌دهند. ما در بازی‌های گذشته نقاط ضعفی داشتیم که سعی ‌کرده‌ایم تا به امروز آنها را برطرف کنیم. البته در بازی گذشته اشتباه‌هات کمی داشتیم و نتیجه‌اش را گرفتیم. من معتقدم که فوتبال برای جوانان است. خوشحالم و به این بازیکنان جوان افتخار می‌کنم. ما در هر پستی و در هر روزی که بازیکن به درد تیم می خورد را به میدان می‌فرستیم. من ثابت کرده‌ام که اسم‌ها برای من مهم نیست، بلکه نتیجه‌گیری تیم مهم است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391