برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عمران‌زاده: اینجایی که ما هستیم اسمش هتل نیست!

یکشنبه، ۲۴ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۰۳ — فارس

مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: ما فکر می کردیم هتل خوبی برایمان در نظر گرفته‌اند اما اینجایی که ما هستیم اسمش هتل نیست.

حنیف عمران زاده در خصوص شرایط استقلال در کشور تایلند و مسائل مختلف صحبت های زیر را انجام داد:

ظاهرا محل هتلتان مناسب نیست؟

درست است هتل خوبی در اختیارمان نیست. این جایی که ما فکر می کردیم هتل باشد نیست و ما هم منتظر هستیم ببینیم هتلی پیدا می شود یا خیر چون مسئولان استقلال به فکر نغییر هتل هستند.

ظاهرا شرایط شما سخت است؟

بعد از آن پرواز طولانی که که داشتیم دیروز را استراحت کردیم و امروز هم یک جلسه تمرین داریم. مریبان هم بیشتر روی کار روحی و روانی تیم کار می کنند.

برخورد تماشاگران تایلندی در استادیوم با شما چطور بود؟

آنها آدم های خوب و مهربانی هستند و ما هم بدی از آنها ندیدیم. دیروز هم خیلی پرشور در استادیوم تیم خودشان را تشویق می کردند.

ظاهرا حریف در خانه یک پارچه حمله است.

آنها تیم سرعتی هستند ولی مهاجمانی که مقابل ما بازی می کردند در این دیدار حضور نداشتند. یکی از فورواردهای آنها در نیمه اول بازی نکرد ولی من با همه این احوال فکر می کنم صعود کنیم.اتفاقا تیمی که دیروز به بوریرام باخت از حریف سرتر بود و بهتر بازی می کرد.

تغیر مربی آنها تغییری در تاکتیک های آنها نداشت؟ به صعود امیدوار هستید؟

تیم آنها زیاد تغییری نکرده بود و با همان سیستم باری می کردند ولی ما هم استقلال هستیم و به فکر صعود.کمی خسته هستیم اما حواسمان جمع است.

دوست دارید در صورت صعود با کدام تیم‌ها بازی کنید؟

فعلا باید دعا کنید تا در بازی چهارشنبه پیروز شویم. تا مرحله بعد خدا بزرگ است ولی امیدوارم دعای مردم پشت سر ما باشد. حریف هر تیمی باشد باید به فکر برد باشیم چه رقیب عربستانی و چه کره ای.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391