برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پاشایی: عدم تمرکز باعث نتیجه نگرفتنمان است

شنبه، ۲۳ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۴۷ — فارس

کاپیتان تیم راه‌آهن سورینت گفت: عدم تمرکز بازیکنان در موقعیت‌های ۹۰درصدی باعث نتیجه نگرفتن راه‌آهن سورینت است.

حسین پاشایی در خصوص تساوی بدون گل راه‌آهن سورینت مقابل فجر سپاسی عنوان کرد: ما در نیمه اول واقعا خوب بازی کردیم، موقعیت‌های صددرصد گل داشتیم اما متاسفانه نتوانستیم از این فرصت‌ها استفاده کنیم. موقعیت‌های زیادی را از دست می‌دهیم و امتیازات را نمی‌توانیم کسب کنیم.

وی در مورد علت این موضوع گفت: ما تمرینات عالی انجام می‌دهیم و تا قبل از بازی هم از شرایط روحی و روانی خوبی برخودار هستیم و در نیمه اول بازی مقابل فجر سپاسی هم یکی از بهترین‌ بازی‌های خود را انجام دادیم اما متاسفانه توپ‌هایمان به گل تبدیل نشد.

کاپیتان راه‌آهن سورینت در خصوص اینکه روز گذشته در لیست ۱۸ نفره قرار نداشت یادآور شد: سرماخوردگی‌ای داشتم و ابراهیم‌زاده صلاح دانست که در ترکیب قرار نگیرم البته در اردو حضور داشتم.

وی در مورد نیمکت نشینی‌اش خاطرنشان کرد: هم پستی‌های من بسیار عالی بازی می‌کنند و هر کسی که بهتر باشد به میدان خواهد رفت به هر حال بازیکن از نیمکت‌نشینی ناراحت می‌شود و من هم از این موضوع مستثنی نیستم اما مطمئنم که سرمربی تیممان حق را به حقدار می‌دهد، او آدم شریفی است و تمام وجود خود را برای موفقیت تیم صرف می‌کند، از نیمکت‌نشینی ناراحتم اما شکایتی ندارم چون معتقدم حق با آنهایی است که بهتر بازی می‌کنند.

پاشایی در مورد اینکه آیا تجربه‌اش نمی‌تواند به تیم کمک کند، اظهار داشت: کسانی هم که به میدان می‌روند تجربه بالایی دارند و می‌توانند به تیم کمک کنند. میلاد نوری هم اکنون مصدوم است و با حضور او بهتر می‌توانیم حمله کنیم. من در دو بازی به میدان رفتم که متاسفانه شکست خوردیم. بازی کردن یک بازیکن مهم نیست بلکه موفقیت یک تیم مهم است.

وی در مورد عدم حضور ابراهیم‌زاده در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی و شایعاتی که در مورد استعفای او مطرح شده بود، گفت: ابراهیم‌زاده کمی ناراحت بود و سردرد داشت و از قنبری خواست تا با کنفرانس مطبوعاتی حاضر شود مسئله خاص دیگری نبود.

این بازیکن در مورد اینکه قنبری مشکلات روحی را علت عدم گلزنی مهاجمان دانسته، تصریح کرد: از روز گذشته یک روانشناس به تیم اضافه شد تا با بازیکنان در مورد مسائل مختلف صحبت کند. بازیکنان تمرکز لازم را ندارند و گرنه مشکل خاصی نیست. گل نزدن موقعیت ۹۰ درصدی این را می‌رساند که تمرکز لازم وجود ندارد. امیدوارم روانشناس مشکلات ذهنی را حل کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391