برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کری پرسپولیسی‌ها برای مسی: اگر مردی اندازه دایی گل بزن!

دوشنبه، ۴ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۱۹ — تسنیم

تمرین تیم فوتبال پرسپولیس امروز در شرایطی برگزار شد که هواداران این تیم کری جالبی را برای بهترین بازیکنان جهان خواندند.

تمرین نوبت بعدازظهر پرسپولیس از ساعت ۱۷:۴۵ در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شد. در ابتدای تمرین علی دایی ۱۰ دقیقه‌ برای بازیکنان پرسپولیس به صحبت پرداخت و سپس با سوت او تمرین آغاز شد.

*۴ دروازه‌بان پرسپولیس به همراه بهزاد غلامپور از ساعت ۱۷:۳۰ در زمین حاضر شدند و به تمرین پرداختند. دروازه‌بان‌های پرسپولیس دقایقی با کش به تمرین پرداختند تا یاد و خاطره احمدرضا عابدزاده در درفشی‌فر زنده شود.

*تمرین امروز پرسپولیس روز شلوغی را پشت سر گذاشت و چیزی حدود ۳۰۰ هوادار از آن دیدن کردند. ۵۰ هوادار نوجوان از آکادمی خیریه فوتبال خلیج‌فارس مشکین‌دشت البرز و ۲۰۰ نفر از بازیکنان مدرسه فوتبال پرسپولیس کاشان با لباس یکدست تک‌تک سرخپوشان را مورد تشویق قرار دادند.

*چند بنر توسط هواداران پرسپولیس در درفشی‌فر نصب شده بود که روی یکی از آنها نوشته شده بود: زوج طلایی پرسپولیس سردار و شهریار. بنر دیگری در درفشی‌فر نصب شده بود که روی آن عکس دایی و مسی نقش بسته شده بود و روی آن نوشته شده بود: "دایی آقای فوتبال جهان" "مسی اگر مردی رکورد دایی را بشکن".

*مارکار آقاجانیان و رنه سیموئز دستیاران کارلوس کی‌روش میهمانان ویژه تمرین امروز پرسپولیس بودند.

*محمد نوری که کمی دچار مصدومیت شده مانند تمرین نوبت صبح در تمرین عصر حضور نداشت و فقط چند دقیقه‌ای به فیزیوتراپی رفت.

*پیام صادقیان هافبک‌ - مهاجم جوان پرسپولیس با چهره‌ای جدید در تمرین سرخپوشان حاضر شده بود. آرایش موی او سوژه تمرین امروز بود.

*هواداران نوجوان پرسپولیس بر سر تشویق نیلسون و علیرضا حقیقی لحظاتی دچار اختلاف شدند!

*محمد پنجعلی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس ۲۰ دقیقه بعد از شروع تمرین درفشی‌فر را ترک کرد.

*رضا حقیقی که چند روزی به علت مصدومیت در تمرینات گروهی حضور نداشت امروز بدون مشکل با سایر سرخپوشان تمرین کرد. دیگر بازیکنان مصدوم پرسپولیس بدون مشکل تمرین کردند.

*شاگردان دایی در تمرین امروز ابتدا دویدن و انجام حرکات کششی را در دستور کار داشتند و پس از آن به پاسکاری دوبه‌دو، شوت به دروازه و فوتبال تحت فشار پرداختند. در آیتم شوت به دروازه گلزنی‌های علی دایی با پای چپ و راست باعث شد هواداران به وجد بیایند. زمانی که سرخپوشان با پای چپ مشغول شوت‌زنی بودند چندین توپ به خارج از درفشی‌فر رفت.

*در آیتم پاس‌کاری تحت فشار که در ۳ گروه برگزار می‌شد برخوردی بین رضا نورمحمدی و مهرداد کفشگری پیش آمد که کفشگری از نورمحمدی عذرخواهی کرد.

*در قسمت دیگری از تمرین بهزاد غلامپور سانتر از جناحین را با دروازه‌بانان کار کرد که در این آیتم به غیر از دروازه‌بانی که در درون دروازه قرار داشت ۳ گلر دیگر پرسپولیس مسئول گلزنی بودند. این مسئله باعث شد برای دقایقی کری جالبی بین سنگربانان سرخپوش ایجاد شود.

*کریم باقری مربی پرسپولیس در تمرین امروز غایب بود.

*تشویق یکدست نوجوانان مدرسه فوتبال پرسپولیس کاشان بسیار جالب بود. آنها شاگردان دایی را با القاب جدیدی صدا می‌کردند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391