برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پس از جذب قطعی خلعتبری؛ پیشنهاد پرسپولیس به شجاعی می رسد

شنبه، ۲ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۳۷ — باشگاه خبرنگاران

هر چه از بازی های لیگ برتری می گذرد، پرسپولیسی‌ها بیشتر باورشان می شود که نتوانسته اند در فصل نقل و انتقالات عملکرد خوبی داشته باشند و آنها در قسمت های مختلف زمین با مشکلاتی مواجه هستند.

تیم پرسپولیس و تیم تراکتورسازی تبریز

سرخ‌ها بسیار امیدوار هستند که با اضافه شدن محمدرضا خلتعبری بخشی از مشکلات آنها در زمین بازی برطرف شود اما پرسپولیسی‌ها خوب می دانند که این بازیکن هم به تنهایی نمی تواند باری از دوش این تیم بردارد و آنها حداقل به ۲ و ۳ بازیکن خوب و خلاق نیاز دارند.

یکی از نفراتی که پرسپولیسی‌ها نیم نگاهی به جذبش دارند مسعود شجاعی است که این روزها با یک تیم دسته سومی اسپانیا تمرین می‌کند تا شاید در آینده ای نزدیک بتواند تیمی در این کشور برای خودش دست و پا کند.

سرخ‌ها منتظرند که ابتدا پیوستن خلتعبری را به تیم خود قطعیت بخشند و سپس پیشنهاد خود را برای شجاعی ارسال کنند، البته اگر تا آن روز مسعود شجاعی پیشنهادی از تیم های اسپانیایی نداشته باشد.

*رد تقاضای هامبورگی‌ها / پرسپولیس پیشنهاد پول نقد می دهد

پس از خداحافظی غریبانه مهدوی کیا از فوتبال پرسپولیسی‌ها به رگ غیرتشان برخورد و تصمیم گرفتند برای این بازیکن خوش اخلاق خودشان و فوتبال کشور یک بازی خداحافظی خوب و در شأن نام این بازیکن برگزار کنند که در این تیمی بهتر از هامبورگ که مهدی سالها در آن تیم بازی کرده بود مطرح نبود.

بر اساس این گزارش، با اینکه پرسپولیسی‌ها خبر از قطعیت حضور هامبورگ در تهران داده بودند، اما پیشنهاد جدید هامبورگی‌ها همه چیز را بر هم ریخت و حالا مذاکرات ۲ باشگاه می تواند مشکلات به وجود آمده را برطرف کند تا طبق برنامه از پیش تعیین شده این تیم آلمانی به تهران بیاید و در مراسم خداحافظی چند پرسپولیسی به میدان برود.

هامبورگی‌ها از پرسپولیس خواسته اند که حق پخش تلویزیونی این بازی را به آنها بدهد و این موضوع مورد اختلاف ۲ باشگاه به شمار می رود.

سرخ ضمن رد تقاضای هامبورگی‌ها به زودی پیشنهاد جدید خود را به آلمان می فرستند. ظاهراً در پیشنهاد جدید، پرسپولیسی‌ها به تیم آلمان پول نقد را پیشنهاد کرده اند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391