برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

باشگاه پرسپولیس: به مسئولان راه‌آهن سورینت ارتباطی ندارد ما چه کار می‌کنیم

چهارشنبه، ۲۰ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۲۱ — تسنیم

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس پاسخ بیانیه باشگاه راه‌آهن سورینت را داد.

در پاسخ به بیانیه باشگاه راه‌آهن سورینت علیه باشگاه پرسپولیس گفت: زمانی که میلاد کمندانی با باشگاه راه‌آهن سورینت قرارداد امضا کرده بود، خودش و مسئولان این باشگاه نمی‌دانستند هنوز با مقاومت قرارداد دارد. این موضوع باعث شد راه‌آهنی‌ها دچار اشتباه شوند و بعد از این قضیه باشگاه مقاومت دوبار به باشگاه راه‌آهن سورینت نامه داد که کمندانی بازیکن ما است، اما در کمال تعجب راه‌آهنی‌ها پاسخ این نامه‌ها را ندادند.

وی ادامه داد: بعد از اینکه مسئولان باشگاه مقاومت از راه‌آهنی‌ها پاسخی دریافت نکردند، نامه خود را به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارجاع دادند. پس از این اتفاقات باشگاه پرسپولیس به صورت قانونی با باشگاه مقاومت مذاکره کرد و میلاد کمندانی را به خدمت گرفت. راه‌آهنی‌ها ناآگاهانه دچار اشتباه شدند و حالا آگاهانه روی اشتباه خود اصرار می‌کنند.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه مسئولان باشگاه راه‌آهن در بیانیه خود اعلام کردند از ترانسفر کمندانی به لیگ پرتغال سرمست هستند، اظهار داشت: سوال ما اینجاست که چرا حالا که کمندانی به اروپا ترانسفر شده، مسئولان باشگاه راه‌آهن سورینت دست به شکایت زدند و چرا بعد از ۲ ماه و نیم به یاد این مسئله افتادند. اگر مشکلی وجود داشت باید در این مدت با باشگاه پرسپولیس مطرح می‌کردند. این مساله نشان دهنده خیلی چیزهاست.

قدوسی در واکنش به اظهارنظر مسئولان راه‌آهن سورینت مبنی بر اینکه باشگاه‌های دیگر به‌ تیم‌های پایه‌‌شان توجه ندارند و نباید آنها را به شرق آسیا بفرستند، تاکید کرد: به مسئولان باشگاه راه‌آهن سورینت ارتباطی ندارد که ما چه کاری انجام می‌دهیم همانطور که به ما ارتباطی ندارد آنها چه کار می‌کنند. مطمئنا اجازه نمی‌دهیم در کار باشگاه ما دخالت کنند.

وی در مورد بخش دیگری از این بیانیه که راه‌آهنی‌ها مدعی شدند برخی از مسئولان باشگاه پرسپولیس اعلام کردند راه‌آهنی‌ها دنبال شهرت هستند و اطلاع خودشان را بالا ببرند، تصریح کرد: این صحبت‌ها را شیرینی مطرح کرده و من به آن ورود نمی‌کنم اما سوال اینجاست که چرا راه‌آهنی‌ها به تخلف خود اصرار می‌ورزند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391