برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اتفاق عجیب در پایان تمرین پرسپولیس

شنبه، ۲۳ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۴۷ — فارس

در پایان تمرین پرسپولیس و هنگام خروج سرمربی پرسپولیس اتفاق عجیبی رخ داد.

علی دایی

در پایان تمرین امروز پرسپولیس زمانی که علی دایی قصد خروج از محل تمرین را داشت دو خانم که درخواستی از او داشتند مقابل ماشین سرمربی پرسپولیس ایستادند. علی دایی که قصد رفتن داشت در نهایت ایستاد اما خانم دیگری به حالت اعتراض مقابل ماشین دایی ایستاد و از او خواست که بایستد تا به حرف‌های آن دو خانمی که با سرمربی پرسپولیس کار داشتند، گوش بدهد.

سرمربی پرسپولیس که از این حرکت ناراحت شده بود سر خود را از ماشین بیرون آورد و خطاب به آن خانمی که اعتراض می‌کرد اعلام کرد این موضوع به او ارتباطی ندارد.

دایی سپس نامه‌ای را که آن دو زن آورده بودند، گرفت و اعلام کرد به درخواست آنها رسیدگی می‌کند.

همچنین فردی در حال فیلمبرداری از این اتفاقات بود که سرمربی پرسپولیس اعلام کرد چنین کاری را انجام ندهد و مسئولان حراست درفشی‌فر با کنار کشیدن این فرد از او خواستند فیلمی که گرفته است را پاک کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391