برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رئیس هیأت مدیره بیرامار: دو سال است به فکر جذب بازیکن ایرانی هستیم

شنبه، ۹ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۳۴ — گل

در دو سال گذشته در این اندیشه بودیم که شرایطی را برای حضور چند فوتبالیست مستعد ایرانی فراهم کنیم اما فرصت دست نمی‌داد

تیم پرسپولیس

امین پیشیار رئیس هیأت مدیره باشگاه بیراماردر کنفرانس خبری انتقال سه بازیکن رسپولیس به این باشگاه گفت: ما بر اساس پیشنهاد آقای حمید استیلی که این سه بازیکن را به عنوان نفرات مستعد و با آتیه معرفی کردند، وارد این همکاری شدیم. البته فیلم بازی این نفرات توسط مربی تیم بررسی شده است ولی به جهت اعتمادی که به نظر فنی و کارشناسی آقای استیلی داشتیم، مربیان خودمان را برای دیدن بازی آنها اعزام نکردیم.

وی ادامه داد: شهر ما در فاصله ۳۰ دقیقه از شهر پورتو قرار دارد و همین مساله باعث شده است همکاری‌های خوبی با باشگاه پورتو داشته باشیم. متاسفانه سال قبل دو امتیاز کم آوردیم و نتوانستیم در سوپر لیگ پرتغال بمانیم و به لیگ یک نزول کردیم. البته در جدول واقعی که توسط خبرنگاران با لحاظ کردن اشتباهات داوری تنظیم شد، ما یک تیم میانه جدول بودیم. در حال حاضر هم برای بازگشت به سوپر لیگ کاندیدا هستیم و امیدواریم این سه بازیکن هم بتوانند در این مسیر به ما کمک کنند.

رئیس هیأت مدیره باشگاه بیرامار پرتغال گفت: در دو سال گذشته در این اندیشه بودیم که شرایطی را برای حضور چند فوتبالیست مستعد ایرانی فراهم کنیم اما فرصت دست نمی‌داد تا امروز که این شرایط فراهم شده است. پرتغال یکی از پایگاه‌های ورود بازیکنان سایر قاره‌ها به اروپا است و این یک فرصت برای بازیکنان ایرانی خواهد بود. از سوی دیگر کی‌روش سرمربی تیم ملی، پرتغالی است و ما حتی امیدواریم این سه بازیکن با درخشش در پرتغال شانس خود برای حضور در جام جهانی برزیل را امتحان کنند.

پیشیار گفت: فوتبال پرتغال در اروپا صاحب سبک خاص خود است. بسیاری از باشگاه‌ها از ساختار باشگاهی مثل پورتو الگو می‌گیرند. مورینیو هم یک مربی پرتغالی است. باشگاه بیرامار هم می‌تواند برای فوتبال ایران دریچه‌ای به سمت فوتبال اروپا باشد. این سه بازیکن هم قرضی در اختیار ما هستند. آنها در واقع متعلق به پرسپولیس هستند و ما فضایی برای مطرح شدن آنها فراهم می‌کنیم. ورزشگاه ما هم ۳۰ هزار نفری است و در سال ۲۰۰۴ چهار مسابقه یورو در آن برگزار شد

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391