برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فشار شرکت پیشکسوتان به شیرینی به خاطر مصاحبه دهنوی

شنبه، ۹ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۳۶ — باشگاه خبرنگاران

اقدامات باشگاه پرسپولیس برای کنترل مصاحبه های بازیکنان ناشی از فشار شرکت پیشکسوتان به شیرینی به خاطره اظهار نظر دهنوی علیه رهبری فرد بود.

تیم پرسپولیس

طی روزهای گذشته پس از مصاحبه بهروز رهبری فرد در ادامه صحبت های برخی بازیکنان پرسپولیس و پاسخگویی بعضی از آنها حاشیه های مختلفی بوجود آمد.

قاسم دهنوی که گویا به انجام اظهار نظرهای غیر مسئولانه دارد. چند روز پس از آنکه در گفتگویی با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد برای تمرکز بیشتر روی فوتبالش از مصاحبه پرهیز می‌کند در اولین مصاحبه ای که انجام دارد دردسر ساز شد.

درست در پی این مصاحبه بود که از تمرینات پرسپولیس خبر رسید به بازیکنان گفته شده است که از این پس باید مصاحبه های خود را با باشگاه هماهنگ کنند.

در این مدت شنیده می شود که در این ارتباط سعید شیرینی که همه کاره شرکت پیشکسوتان به حساب می آید از سوی پیشکسوتان حاضر در این شرکت برای برخورد با دهنوی و مصاحبه بازیکنان علیه قدیمی های تیم سخت تحت فشار قرار گرفته است

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391