برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

انتقاد پیوس از کیفیت داربی ۷۷: این بازی علی‌اصغری هم نبود!

یکشنبه، ۱۷ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۴۲ — ایسنا

پیشکسوت پرسپولیس با انتقاد از نمایش سرخآبی‌ها در بازی روز جمعه گفت: ما در دوره خودمان علی اصغری بازی می‌کردیم اما این فوتبال علی اصغری هم نبود!

فرشاد پیوس

فرشاد پیوس در تحلیل خود از داربی ۷۷ اظهار کرد: دو تیم فقط برای نباختن آمده بودند. سعی می‌کردند دفاع کنند که در وهله اول گل نخورند؛ طرز تفکری که در فوتبال سطح روستا هم نیست. روستایی‌ها بهتر از این دو تیم بازی می‌کردند. ما فقط یک بازی "بزن زیرش" را از هر دو تیم شاهد بودیم.

وی ادامه داد: اصلا بازی زیبایی از این دو تیم ندیدیم. دو پاس سالم را هم به یکدیگر نمی‌دادند. دل همه هواداران را شکستند. حداقل اگر تیمی خوب بازی می‌کرد و می‌باخت مساله خاصی نبود. فقط دو، سه موقعیت در طول بازی خلق شد که آن هم در جریان بازی طبیعی بود. ما در دوره خودمان علی اصغری بازی می‌کردیم اما این فوتبال علی اصغری هم نبود! حداقل ما چند فرصت ایجاد می‌کردیم و هواداران را خوشحال به خانه می‌فرستایم. اما جمعه دلم برای تماشاگران سوخت که دست خالی به خانه برگشتند.

پیوس با انتقاد مجدد از نمایش سرخابی‌ها در داربی گفت: دو تیم تا ۴ روز دیگر هم بازی می‌کردند نمی‌توانستند به یکدیگر گل بزنند. کادر و فنی و بازیکنان دو تیم روی هم بالای ۵۰ میلیارد قیمت دارند. بنابراین باید فوتبالی در حد و اندازه‌های نام خودشان بازی کنند. واقعا حیف است وقتی این همه بازیکن ملی در دو تیم هستند چنین نمایشی شاهد باشیم. اگر این دو تیم خوب بازی کنند تیم ملی ما هم شرایط خوبی خواهد داشت.

مهاجم دهه ۶۰ و ۷۰ پرسپولیس درباره این موضوع که مربیان دو تیم به دلیل ترس از شرایط ناشی از شکست در داربی حاضر به ریسک کردن نبودند، گفت: درست است، در این بازی فشار روی مربیان هر دو تیم بالاست. هر تیمی که ببرد تا یک سال بیمه است و هر مربی که ببازد هم تا مدت زیادی تیمش به حاشیه می‌رود. با این حال مربی که باهوش باشد می‌تواند در این بازی موفق باشد. هم دایی و هم قلعه‌نویی در بازی روز جمعه رو به جلو بازی نکردند.

پیوس درباره ارزیابی خود از آینده پرسپولیس گفت: پرسپولیس امسال تیم خوب و باانگیزه‌ای است. به نظر من می‌تواند در پایان فصل در میان ۴ تیم بالای جدول باشد. بازیکنان جوان تیم خوب نشان داده‌اند و می‌توانند با نیروی جوانی خود در هفته‌های آینده به تیم کمک کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391