برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پورحیدری: با این برنامه‌ریزی خودکشی می‌کنیم!

شنبه، ۱۶ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۲۶ — ایسنا

مدیر فنی استقلال با انتقاد شدید از برنامه‌ریزی لیگ می‌گوید آیا باور کردنی است که تیمش پنجشنبه در اصفهان به مصاف ذوب آهن برود و روز چهارشنبه هفته‌ بعدش در تایلند به میدان برود؟

منصور پورحیدری

منصور پور حیدری در پاسخ به این سوال که چرا در داربی بازی خوبی از استقلال و پرسپولیس شاهد نبودیم، اظهار کرد: قبول دارم که انتظار همه از این دیدار خیلی بیشتر از نمایش دو تیم بود. همه می‌خواستند بازی زیبایی را تماشا کنند، اما مشکلات نگذاشت تا دو تیم با آرامش به کارشان برسند. در هفته‌ گذشته و در سراسر کشور، صحبت این دیدار بود و همین مساله به استرس بازی اضافه می‌کرد. من خودم هر روز سر تمرینات استقلال می‌روم و شاهد بودم که قلعه‌نویی از ابتدای هفته‌، تمرکزش به بازی با سه مهاجم بود، اما نبود خسرو حیدری و هاشم بیگ‌زاده کار را برای ما سخت‌تر کرد. استقلال بنا را روی بازی تهاجمی گذاشته بود و حتی دیدید که تغییرات در طول بازی هم تهاجمی بود، با این حال ترس از باخت کار را خراب کرد.

او در ادامه افزود: اعتقاد دارم اگر یکی از دو فرصت ابتدایی نیمه دوم استقلال که توسط مجیدی و ساموئل از دست رفت، به گل تبدیل می‌شد، همه چیز فرق می‌کرد. از سوی دیگر این دیدار اصلا شکل نگرفت تا دو تیم می‌خواستند به شکل اصلی‌شان برسند، با یک خطا همه چیز به هم می‌ریخت و این مساله نشان از یک دیدار فیزیکی بود.

مدیر فنی استقلال در پاسخ به این سوال که عده‌ای به بازی کردن نظری در این دیدار انتقداتی دارند، اظهار کرد: اتفاقا با توجه به مشکل در جناح راست استقلال، نظری عملکرد خوبی داشت و به خوبی از او در این دیدار استفاده شد. او تلاشش را کرد و من اعتقاد دارم از خوب‌های استقلال بود.

او در پاسخ به این سوال که عملکرد نه چندان خوب خلعتبری در داربی را باید به عملکرد خوب خط دفاعی استقلال مربوط دانست یا این که ناهماهنگی او را باید دلیل این امر دانست، بیان کرد: به نظرم هیچ تفاوتی ندارد، آنقدر استرس بازیکنان بالا بود که نمی‌شد کاری کرد و البته باید این را هم بگویم که استقلال برای تک تک بازیکنان پرسپولیس برنامه داشت و برای مهار آنها برنامه‌ریزی شده بود.

پورحیدری در پایان با انتقاد از برنامه‌ریزی لیگ، افزود: استقلال شرایط خاصی را پشت سر می‌گذارد و ما نیاز به زمان داریم تا در مراحل پایانی لیگ قهرمانان آسیا با تمام توان ظاهر شویم. در حال حاضر هفته‌ هشتم را هم پشت سر گذاشته‌ایم و واقعا نمی‌دانم چرا آنقدر برنامه‌ریزی لیگ فشرده است. این طور که پیش می‌رویم تا عید لیگ تمام می‌شود. واقعا چه اتفاقی در حال رخ دادن است؟ با این روند، داریم خودکشی می‌کنیم. مگر چه اتفاقی افتاده که آنقدر با عجله و فشرده لیگ را آغاز کرده‌ایم؟ آیا باور کردنی است که پنجشنبه باید به مصاف ذوب آهن برویم و چهارشنبه در تایلند بازی کنیم و بعد از آن هم در ۳۱ شهریور برابر مس کرمان در میدان حاضر شویم؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391