برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رهبری فر: در خیابان هم می شود مثل دهنوی پیدا کرد!

یکشنبه، ۱۷ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۲۳ — گل

زشت ترین صحنه دربی، صحنه ای بود که این آقا به عنوان سرپرست پرسپولیس روی نیمکت خوابیده بود.ایشان اصلا خوابیدن هم بلد نیست

اولین مصاحبه بهروز رهبری فر بعد از دربی باز هم توفانی است. مدافع و کاپیتان سابق پرسپولیس درباره دربی ۷۷ می گوید:« یک زمانی دربی نا امن بود اما حالا امن و امان است. قدیم تر‌ها در محلات بازی می کردند که هیجانش واقعا بیشتر از این دربی بود. این هم فوتبال بود که دو تیم بازی کردند؟ دوست دارم علی دایی با کادرش، همراه با رویانیان بیایند و جواب بدهند. بگویند میلیارد میلیارد خرج کردند برای این بازی؟ برای این بازیکنان؟ بارسلونا مسی را اینطور با سرو صدا نیاورد که پرسپولیس خلعتبری را آورد. بیایند و توضیح بدهند چرا اینطور بازی کردند. آیا زمین کج بود؟ هوا نامساعد بود؟ برف می آمد؟ داور کج می دید یا اینکه قیافه تماشاگران زاقارت بود که اینقدر افتضاح بازی کردند؟ شما که این همه ادعا می کنید بیایید و بگویید چرا بد بازی کردید. مدام می گویید ما ما ما این کار را می کنیم اما در دربی چکار کردید که بقیه تیمها نمی توانستند انجامش بدهند؟ میلیارد میلیارد پول دادید، بگویید چرا؟»

رهبری فر صحبتهایش را اینگونه ادامه می دهد:« این بازی از قدیم حساس بوده اما این دلیل نمی شود که بیایید و اینگونه افتضاح بازی کنید. هیچ دربی را به یاد ندارم که به این بدی و بی کیفیتی باشد. به نظر شما الان این مساوی بهتر از باخت است؟ به خدا نه. امیر قلعه نویی می گوید من به پرسپولیس نباخته ام. به نظر من این خیلی زشت است و یک مربی بزرگ نباید این حرف را بزند. تیم قلعه نویی باید طوری بازی کند که او چند سال بعد بیاید و بگویید یادش بخیر، سال ۹۲ ، ۴ تا زدیم به پرسپولیس. نباختم نباختم که شرط نیست. این نوع بازیها برای مردم قابل قبول نیست. بعد می گویند چرا تماشاگر کم شده. خب دلیلش همین است که تیمها افتضاح بازی می کنند. وقتی بزرگترین بازی به این افتضاحی باشد از بازی های دیگر چه انتظاری دارید؟»

رهبری فر در ادامه می گوید:« درباره خیلی از بازیکنان نمی شود بحث فنی کرد. من توقع داشتم بازیکنانی مثل آندو، جواد نکونام یا محمد نوری بهتر از بقیه باشند اما اینطور نشد. اصلا چند لحظه که به بازی آندو دقت کردم و تو بحرش رفتم مثل بازیکنانی بود که تازه فوتبالیست شده اند. همه اش رفع مسئولیت می کرد و توپ را بی هدف به این طرف و آن طرف می فرستاد. فقط پیام صادقیان دل و جرات داشت و پا به توپ می شد. در حالی که من فکر می کردم صادقیان در اولین دربی نتواند قوی ظاهر شود اما او تاثیرش را گذاشت و در کنار سیدجلال جزو بهترین بازیکنان پرسپولیس بود»

بهروز رهبری فر درباره خوابیدن سعید شیرینی در دربی هم صحبتهای جالبی انجام می دهد:« بعضی مواقع حرفهایی می زنم که همه می گویند چرا می زنی اما به نظر خودم باید آنها را بگویم، چون حق هستند. زشت ترین صحنه دربی، صحنه ای بود که این آقا به عنوان سرپرست پرسپولیس روی نیمکت خوابیده بود.ایشان اصلا خوابیدن هم بلد نیست. مگر می شود بازی به این بزرگی، روی نیمکت تیمی بزرگ مثل پرسپولیس خوابت ببرد. آن هم به عنوان نفر اولی که روی نیمکت نشسته. به عنوان سرپرست باید همه هوش و حواس شیرینی داخل زمین باشد اما تعجب می کنم که او چطور خوابش برده. رویانیان که اینقدر از او حمایت می‌کند بیاید و جواب بدهد. رویانیان بگوید چرا شیرینی روی نیمکت پرسپولیس چرت می زند؟ پرسپولیس اینقدر بی در و پیکر شده که سعید شیرینی سرپرستش است و تازه روی نیمکت چرت هم می زند؟ آدم هایی باید روی این نیمکت بنشینند که خاطره ساز شوند و نزد مردم جاودانه. نه سعید شیرینی که معلوم نیست از کجا وارد این فوتبال شده. این شیرینی نه هیکل درست و حسابی دارد، نه چهره درست و درمان و البته سابقه فوتبالی اش را نمی دانم!»

شیرینی مدعی شده که در دربی نخوابیده و در حال دعا کردن بوده که چشمانش را بسته. رهبری فر در این باره می گوید:« اگر اینطور است من هم شبها تا صبح دعا می کنم. یک وقت فکر نکنید که من شبها می خوابم. من دعا می کنم. می دانید از کجا ناراحتم؟ از اینکه آقایان توجیه درست و حسابی هم بلد نیستند. می توانستند بگویند چون بازی حساس بود شب قبلش خوابم نبرد و به این دلیل چرت می زدم. وقتی می گویم اینها اینکاره نیستند خیلی‌ها قبول نمی کنند»

رهبری فر درباره عملکرد قاسم دهنوی هم می گوید:« حیف شماره ۵ ممد پنجعلی که تن این دهنوی است. او فقط در زمین می دوید. اگر دونده می خواستند که من یکی را از خیابان گیر می آوردم، یک کتانی به او می دادم و می فرستادمش استادیوم تا برای پرسپولیس بدود. من اگر جای دایی بودم دقیقه ۲ تعویضش می کردم. وقتی بازی شروع شد معلوم بود که این دهنوی چیزی برای ارائه ندارد»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391