برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

علیرضا رحیمی: بین من و رویانیان یکی حقیقت را نمی‌گوید

سه‌شنبه، ۵ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۰۶ — مهر

مدیرعامل باشگاه سپاهان با اشاره به اینکه این باشگاه اصفهانی قادر به پرداخت مبلغ درخواستی باشگکاه عجمان برای صدور رضایت‌نامه خلعتبری نبود، گفت: از بین ما دو نفر (بنده و رویانیان) یکی حقیقت را نمی‌گوید زیرا قصد جذب خلعتبری را نداریم.

محمد رویانیان و علی رضا رحیمی

علیرضا رحیمی در خصوص آخرین وضعیت ادامه همکاری باشگاه سپاهان اصفهان با مجتبی جباری ضمن بیان مطلب فوق گفت: خوشبختانه جباری نه با هوارداران، نه کرانچار و نه باشگاه مشکلی ندارد اما از هفته دوم به این نتیجه رسید که حتی فوتبال بازی نکند.

وی افزود: صحبت‌های جباری با تجزیه و تحلیل رسانه‌ها در خصوص دلایل بازی نکردنش برای سپاهان همراه شد که نه به نفع خودش بود و نه به نفع سپاهان اما امیدوارم این مسئله به بهترین شکل جمع شود تا هر دو طرف سود آن را ببرند.

مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان در خصوص اختلاف جباری با زلاتکو کرانچار اظهار داشت: جباری با کرانچار مشکلی ندارد و اگر مشکلی داشت قطعا از کرانچار حمایت می‌کردیم. حتی اگر یکی دو بازیکن با سرمربی به مشکل برخورند ما باز هم از سرمربی حمایت می‌کنیم.

وی اضافه کرد: تصمیم برای بازی نکردن مربوط به خود جباری بود. او پس از هفته دوم با من صحبت کرد و گفت امکان دارد حتی دیگر فوتبال بازی کند. من به او گفتم این حرف‌ها درست نیست چون با قرارداد دارید. البته امیدواریم این وضع هر چه زودتر حل شود.

رحیمی در خصوص مبلغی که به جباری پرداخت شده است، خاطرنشان کرد: او پیش قراردادش را دریافت کرده اما بحثی نیست زیرا آن‌ها را بر می‌گرداند. خودش هم گفته این پول را پس می‌دهد.

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش در خصوص اینکه پرسپولیسی‌ها جذب خلعتبری هستند، یادآور شد: آقایان گفته‌اند یکی از باشگاه‌های صنعتی اما نامی از سپاهان نبرد‌ه‌اند. اگر نام ببرند، من جوابشان را می‌دهم. اگر سوال شما این است که ما با باشگاه عجمان برای جذب خلعتبری مذاکره کردیم و فکر می‌کنید باید من جواب آن را بدهم به شما پاسخ دهم؟

مدیرعامل باشگاه سپاهان در ادامه با سوال مجری ۹۰ در خصوص اینکه آیا این باشگاه اصفهانی برای جذب خلعتبری اقداماتی را انجام داده، تصریح کرد: نماینده ما سه ماه پیش با باشگاه اماراتی مذاکره کرد اما با آنها به توافق نرسیدیم و از آن پس دیگر این موضوع را پیگیری نکرد.

وی در این خصوص اضافه کرد: شما پیگیری کنید اگر پس از آن زمان شخصی به نمایندگی از باشگاه سپاهان با باشگاه عجمان امارات برای جذب خلعتبری مذاکره کرده، نام آن را اعلام کنید. ما (سپاهان و پرسپولیس) دو باشگاه با دو مدیرعامل فرهنگی هستیم که باید برای همه مشخص شود، چه کسی درست می‌گوید.

رحیمی با اشاره به اینکه دو سه روز پیش با خلعتبری و مدیربرنامه اش صحبت کرده، افزود: مدیر برنامه محمدرضا خلتعبری با من تماس گرفته بود به همین خاطر من به او زنگ زدم. من به آنها گفتم باشگاه سپاهان قادر نیست برای پرداخت رضایت نامه مبلغ ۸۰۰ هزاردلار بپردازد و همان جا بحث تمام شد.

وی ادامه داد: من به احترام هواداران پرسپولیس و سپاهان اینجا صحبت می‌کنم و از شما هم می‌خواهم این موضوع را پیگیری کنید تا مشخص شود چه کسی نسنجیده حرف می‌زند. از بین ما دو نفر یکی حقیقت را نمی‌گوید. من تنها می‌گویم ما مذاکره‌ای برای جذب خلعتبری نداشتیم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان در پایان گفت: علاوه بر قرارداد، مبلغی هم باید به خلعتبری پرداخت می‌شد و باز هم می‌گویم باشگاه سپاهان نمی‌توانست چنین مبلغی را پرداخت کند، هرچند خلعتبری بازیکن ارزشمند و تاثیرگذاری است. بار دیگر می‌گویم برخی‌ها ادبیات ناجوانمردانه به کار می‌بندند و شما یک هفته بررسی کنید که چه کسی حقیقت را نگفته است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391