برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پاسخ سران رئال به صحبت های پدر اوزیل:حرفهای او صحت ندارد

شنبه، ۲۳ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۰۵ — گل

باشگاه رئال مادرید از انتشار چنین اطلاعاتی که هیچ ارتباطی به باشگاه نداشته ابراز حسرت کرده و یادآوری می‌کند که صحبت های پدر این بازیکن با واقعیت تطبیقی ندارد

اندکی بعد ازبازتاب صحبت های مصطفی اوزیل در رسانه های خبری، سران باشگاه مادریدی مجبور شدند تا در مقابل این صحبت‌ها واکنش نشان داده و بیانیه ای را در این باره منتشر کنند.
در بیانیه منتشره که در خبرگزاری افه بازتاب یافت، سران باشگاه مادریدی ، دست داشتن رئیس این باشگاه و یا هر فرد دیگری از این باشگاه درانتشار اخباری درمورد زندگی شخصی اوزیل را رد کردند.
در این بیانیه می خوانیم:« صحبت های مصطفی اوزیل، پدر مسعود اوزیل با واقعیت هیچ سنخیتی ندارد و کاملا غیرمرتبط و بی ربط است. سران باشگاه رئال مادرید به صورت کاملا قاطعانه دست داشتن فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه مادریدی و یا هرفرد دیگری از اعضای باشگاه در انتشار اخباری درمورد زندگی شخصی اوزیل در شهر مادرید دریکی از رسانه های خبری راتکذیب می کنند.»
منظور از انتشار خبری در مورد زندگی شخصی اوزیل در مادرید، گزارش روزنامه مادریدی آ.ب.ث بود که در گزارش خود از منابع مختلفی نام برده بود
در ادامه بیانیه باشگاه مادریدی می خوانیم:« حتی این روزنامه اسپانیایی که این گزارش را چاپ کرده بود، روز گذشته هرگونه ارتباطی با سران و مدیران باشگاه مادریدی را تکذیب کرده. این روزنامه اسپانیایی با انتشار بیانیه ای رسمی اعلام کرد که در هیچ زمانی، هیچ یک از سران و افراد باشگاه رئال مادرید با هیچ یک از مسئولان این روزنامه صحبتی نکرده و نظری در این باره نداده اند.»
مصطفی اوزیل پدر مسعود اوزیل در گفت و گو با روزنامه بیلد ، فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه مادریدی را به دست داشتن انتشار اخبار کذبی در مورد زندگی شخصی پسرش که در روزنامه آ.ب.ث منتشر شده بود متهم کرد و به این نکته اشاره کرد که پرس این کار را کرده که فروش پسرش را که با انتقادات فراوانی همراه بوده توجیه کند.
در ادامه بیانیه باشگاه مادریدی می خوانیم:« باشگاه رئال مادرید از انتشار چنین اطلاعاتی که هیچ ارتباطی به باشگاه نداشته ابراز حسرت کرده و یادآوری می‌کند که صحبت های پدر این بازیکن با واقعیت تطبیقی ندارد و کاملا بی ارتباط است. بار دیگر می خواهیم محبت و علاقه مان را به مسعود اوزیل ابراز کرده وبرای او در دوران جدید فوتبالی اش آرزوی موفقیت داریم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391