برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رضایی: خشونت های شهر آورد تهران بسیار بالا بود

یکشنبه، ۱۷ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۰۰ — باشگاه خبرنگاران

عضو سابق هیئت مدیره استقلال گفت: بازی دربی یک بازی معمولی نبودو هواداران ترجیح می دادند جام را از دست بدهند امادر این میدان شکست نخورند.

امیدوار رضایی گفت: در خصوص بازی پرسپولیس- استقلال باید بگویم توقع از دو تیم بالاتر بود.

بازیکنان هر دو تیم باید بازی سنگین تر و تکنیکی تری را از خود به نمایش می گذاشتند. از قبل هم چنین بازی برای همه ی ما قابل پیش بینی بود، چرا که بازی دربی یک بازی معمولی نیست و همین حساسیت و فشار روانی بسیار این بازی را صدها برابر سختتر می کند.

هواداران دربی دوست دارند تیمشان جام را از دست بدهد اما این بازی را نبازد و برنده از زمین بازی خارج شود.

مبحث روانشناسی و روان شناختی موضوع بسیار مهمی است که باید در این بازی‌ها مورد بررسی قرار بگیرد. باید حسابی روی روحیه و مسائل روانشناسی بازیکنان کار شود تا آنها بتوانند از پس جو بازی و ورزشگاه برآمده و بازی واقعی خود را به نمایش بگذارند.

وی در ادامه گفت: استقلال موقعیت های خوبی داشت که می توان گفت نسبت به گذشته بهتر بازی کرد اما به خاطر همان مسائل روحی و فشاری که حاکم بود نتوانستند به خوبی از آنها استفاده کنند و نتیجه ای که باید را کسب کنند.

وی در پایان سخنان خود درباره داوری گفت: سوت زدن در بازی های دربی بسیار حساس و سخت است. داور نیز مانند بازیکنان تحت تأثیر جو و فشارهای روحی بالایی است. در بازی دربی خشونت های بسیاری دیدیم که اگر جدی تر در این موضوعات تصمیم گرفته می‌شد این بازی اخراجی هم می توانست داشته باشد، اما کار داور بسیار سخت است چرا که بدون اینکه عمدی در کار باشد باید به سود و زیان تیم‌ها سوت بزند.

داوری این بازی با آن همه خشونت، خوب بود و داور توانست با وجود آن همه فشار روحی خوب از پس بازی برآید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391