برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان:دستور رئیس جمهور سابق را داشتیم ؛دلار مبادله ای را قبل از اولویت بندی ۱۰ کالای اساسی گرفتیم

دوشنبه، ۱۱ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۵۱ — خبرآنلاین

باشگاه پرسپولیس می گوید که هیات دولت پیش از اولویت بندی ۱۰ کالای اساسی در کشور، به باشگاه پرسپولیس و استقلال ارز مبادله ای داده است.

محمدرضا خلعتبری و محمد رویانیان

پس از انتقادها بابت هزینه شدن ارز مرجع یا مبادلهای برای انتقال خلعتبری به پرسپولیس، عده ای به انتقاد از این موضوع پرداختند و اعلام کردند در حالی که خیلی از کالاهای اساسی از جمله دارو، به دلیل کمبود ارز مبادله ای برای ورود به کشور با مشکل روبرو هستند، چرا پرسپولیس باید این هجم از دلار مبادله ای را صرف خرید یک بازیکن کند.
محمد رویانیان در این باره می گوید: «ربط دادن انتقال خلعتبری به ارز مبادله ای و اولویت های ۱۰ گانه و قید کردن ازگوشت قرمز، مرغ، و اولویت های دارویی و گوشت پرندگان و کیف و چمدان منصافه نیست. گزارش خبرآنلاین را در این باره مطالعه کردم. شاید این نوشته به دلیل نقص اطلاعاتی است که ما ارائه کردیم یا شما نمی دانستید اما بهتر است نکاتی را خیلی شفاف بگویم چون من خیلی لوتی وار وارد این قصه شدم تا مشکلی برای یک سرمایه ملی ایران ایجاد نشود. خلعتبری ندانسته در این دام افتاده بود . او دنبال راهی می گشت تا نشان دهد سرباز کشورش است و ما با همه مشکلاتی که داشتیم وارد قصه شدیم تا این مشکل حل شود و حالا منصفانه نیست که زیر این بار فشار باشیم.»
محمد رویانیان مدیرعامل پرسپولیس در ادامه می گوید: «ارز مبادله ای برای خرید خلعتبری در روزهای اخیر تهیه نشده است بلکه به قبل از اولویت بندی دهگانهبوده است. این هم بر اساس مصوبه ای است که هیات دولت در اختیار بانک مرکزی قرار داده بود.» او اضافه می کند: «بنده و آقای فتح ا...زاده نامه ای را پیش رئیس جمهورسابق برده بودیم درباره دریافت ارز مبادله ای. ایشان نیز نامه را به شورای ارزی بانک مرکزی زدند. طبق قانون آنها اعلام کردند که بابتبازیکن خارجی ارز مبادله ای در اختیار ما قرار می گیرد. حتی قرار شد ارز مستقیم به حساب بازیکن برود تا این بحث‌ها هم پیش نیاید که به قول معروف ما دلار را ۲۵۰۰ می گیریم و خودمان ۳۰۰ تومان می فروشیم. به همین دلیل قرار شد دلار به حساب بازیکن برود. دوباره تاکید می کنم این موضوع به قبل از اولویت بندی ۱۰ گانه بود و همانطور که قبلا هم گفتم، استقلالی‌ها بیشتر از ما دلار گرفتند.»
حسین قدوسی مدیر روابط عمومی پرسپولیس هم در این باره تاکید می کند: «به
گفته مدیرعامل ما استقلال بیشتر از پرسپولیس دلار مبادله ای گرفته است.اما در کل، لطفا انتقال خلعتبری را به داروها یا نیازهای مردم ربط ندهید. فراموش هم نکنیم فصل گذشته هزینه تعدادی از باشگاهها بیشتر از ما بود. در فصل جاری ما فقط یک بازیکن بالای یک میلیارد تومان داریم؛ آن هم با پاداش هایی است که برایش در نظر گرفته ایم. ما فصل قبل هم دو بازیکن بالای دو
میلیارد تومان داشتیم. بروید ببیند برخی تیم‌ها که بازیکنان شان از قطر و امارات پیشنهاد داشتند، چگونه و با چه رقم هایی بازیکنان شان را نگه داشتند. بالای یک میلیارد و ۵۰۰ و حتی بالای دو میلیارد تومان قرارداد بستند. فصل گذشته این حرف‌ها را زدیم و کسی باور نکرد اما بعدها دیدیدیکی از بازیکنان همین تیم اعتراف کرد که سال قبل یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون
بوده قرارداد بسته است.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391