برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: ما زحمت کشیدیم، آقایان در حال جذب خلعتبری هستند؛ واقعا برای این فوتبال متاسفم

یکشنبه، ۳ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۱۲ — فارس

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: یک تیم صنعتی در روزهایی که ما به دنبال تخفیف از عجمانی‌ها هستیم بدون هیچ مشکلی آماده پرداخت پول اماراتی‌ها برای جذب خلعتبری شده است.

محمد رویانیان

محمد رویانیان در خصوص مذاکره یک تیم دیگر با خلعتبری اظهار داشت: من حدود سه ماه است که شبانه‌روز پیگیر آخرین وضعیت خلعتبری هستم و به هر کس رو انداختم تا بتوانم پول آوردن او را به ایران مهیا کنم البته اولین هدفم این بود که او در لیگ جعلی امارات بازی نکند.

وی افزود: اما متاسفانه یک تیم صنعتی بسیار ناجوانمردانه وارد عمل شده و در امارات گفت‌وگوی خود را با خلعتبری و عجمانی‌ها آغاز کرده تا زحمات ما را به باد دهد. ما زحمت کشیدیم آقایان به دنبال دادن تمام پول عجمانی‌ها هستند. چون پول برایشان معنی نمی‌دهد.

رویانیان ادامه داد:‌ من اسم این باشگاه را نمی‌آورم اما چرا کسی نیست تا در این باره حرف بزند و بگوید در روزهایی که ما به دنبال تخفیف از عجمان هستیم تا پول این مملکت به جیب عرب‌ها نرود آنها با خیال راحت به امارات می‌روند و به عجمانی‌ها می‌گویند ما پول شما را می‌دهیم و تخفیف هم نمی‌خواهیم. این کار بسیار ناجوانمردانه است که من هم متاسفم.

وی خاطرنشان کرد: تمام کارهایی که آقایان در امارات انجام دادند تا خلعتبری به پرسپولیس نیاید را به مردم خواهم گفت که چه کسانی این کار را انجام داده‌اند. من روز و شب بازیکن به دنبال حضور خلعتبری در پرسپولیس بودم و بارها با خواهش و تمنا سعی کردم قیمت‌ها را پایین بیاورم به دنبال این رفتم تا از اسپانسر و کمک‌های مردمی استفاده کنم اما آقایان به امارات رفتند و اعلام کردند که حاضر هستند تمام پول را برای جذب خلعتبری پرداخت کنند.

مدیرعامل قرمزها در پایان تاکید کرد: این زرنگی نیست، این حرکت ناجوانمردانه است، آقایان بیایند و کارهای این تیم صنعتی را پیگیری کنند که چطور تلاش‌ها و ما را دور می‌زنند تا به هدف برسند. من همه را به مردم می‌گویم تا همه چیز مشخص شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391