برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: خوشحالم واگذاری پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی در اولویت قرار گرفته است

جمعه، ۱ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۰۶ — مهر

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از قرار گرفتن واگذاری سهام دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی در اولویت برنامه‌های سرپرست وزارت ورزش و جوانان ابراز خوشحالی کرد.

محمد رویانیان

محمد رویانیان در مورد واگذاری سهام دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی ضمن بیان مطلب فوق افزود: بر حسب پیگیری‌هایی که انجام داده‌ام به این نتیجه رسیدیم که سرپرست وزارت ورزش و جوانان به خصوصی سازی باشگاه‌ها اهمیت داده و واگذاری سهام پرسپولیس به بخش خصوصی را در دستور کار خود و اولویت‌های واگذاری قرار داده است. امیدواریم این اتفاق مهم سرعت بیشتری گرفته و شاهد عملی شدن موضوعی باشیم که مدت‌ها است راجع به آن بحث می‌شود.

وی ادامه داد: به اعتقاد بنده، ورزشی بودن وزیر ورزش نصف یک روی سکه وزارت ورزش و جوانان است زیرا وزارت ورزش فقط به ورزش محدود نمی‌شود و وزارت جوانان و ورزش است. بر اساس این مفهوم باید به نیازهای اجتماعی جوانان و مردم و نیازهای فرهنگی توجه زیادی داشت.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: وزیر ورزش و جوانان می‌تواند ورزشی باشد اما به اعتقاد بنده و خیلی‌ها لزوما هم نباید ورزشی باشد بلکه باید دارای دانش اجتماعی، بینش فرهنگی، تخصص‌گرا، معتدل و مورد اعتماد مسئولان و هیات دولت باشد تا بتواند بسیاری از امور را پیش برده و به این وزارتخانه و بحث‌های مرتبط با آن خدمت کند.

وی همچنین یادآور شد: با توجه به آنکه وزارت ورزش و جوانان شامل بخش جوانان نیز می‌شود، ورزشی بودن وزیر الزام نیست و می‌توان با بهره‌گیری از متخصصین، کارشناسان و نخبگان ورزشی در پست‌های مختلف به ورزش کشور خدمت شایسته کند. به طور مثال؛ حمید سجادی که از قهرمانان بنام ورزش کشور بوده‌اند و یک کاندیدای تمام عیار ورزشی با تحصیلات عالیه و سوابق قهرمانی به حساب می‌آمدند، از مجلس رأی اعتماد نگرفتند اما مجلس به آقای عباسی رای داد. شاید به این خاطر که سایر شرایط در ایشان بیشتر بود.

رویانیان در ادامه افزود: محمد عباسی در دوران کوتاه مدیریت خود در وزارت ورزش و جوانان انصافا عملکرد موفقی داشتند و این نشان می‌دهد با توجه به اینکه ورزش بخشی از وزارت ورزش و جوانان است، وزیر مربوطه می‌تواند ورزشی باشد اما نباید لزوما ورزشی باشد. وزیر می‌تواند یک فرد جامعه‌نگر، دانش محور و دارای بینش فرهنگی باشد و از سوابق مدیریتی خوب برخوردار بوده و با بهره‌گیری از متخصصان ورزشی بتواند به ورزش کشور خدمت کند.

وی که با سایت باشگاه پرسپولیس گفتگو می‌کرد، درباره انتظارات موجود از وزارت ورزش خاطرنشان کرد: حفظ استقلال فدراسیون‌ها، باشگاه محوری‌، اقتصاد محور کردن ورزش و خصوصی سازی کردن آن و کاهش تصدی‌گری دولت در ورزش و توجه به ورزش همگانی از جمله اموری است که امیدواریم به آن توجه شود.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در پایان گفت: بنده با صالحی امیری صحبتی داشتم و دیدگاه‌های ایشان نیز همین است و بسیار خوشحالم که ایشان مشکلات پرسپولیس و استقلال را ریشه‌یابی کرده و واگذاری پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی را در اولویت واگذاری باشگاه‌های دولتی قرار داده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391