برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ادعای عجیب روشن: فتح الله زاده دوست نداشت امیرنتیجه بگیرد

چهارشنبه، ۲۷ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۲۶ — گل

حسن روشن در مصاحبه ای عجیب پس از بازی مانند همیشه به فتح الله زاده تاخته است و به نوعی سعی کرده قلعه نویی و فتح الله زاده را رو در روی هم قرار دهد.

علی فتح الله زاده

نکته جالب اینکه روشن در این مصاحبه انتقاد از قلعه نویی را کنار گذاشته و از او تعریف کرده. مصاحبه ی روشن را به نقل از ایرنا در زیر بخوانید:
امیر قلعه نویی هنر بزرگی دارد ، زیرا می تواند در سخت ترین شرایط تیم را جمع کند. هر مربی توان این کار* را ندارد و خوشبختانه قلعه نویی این کار را انجام داد.
استقلال بخاطرمسایل مدیریتی که دارد ممکن است یک روزضربه بخوردو امیدوارم دودش به چشم هواداران نرود*
مدیریت باشگاه بی اعتمادی ایجادکرده است. اگر دوستان پول ندارند نباید با دروغ بازیکنان را سرکار بگذارند و با حقیقت با مردم و بازیکنان صحبت کنند.
*امیرقلعه نویی فعلا دراستقلال تنها است و به او تبریک می گویم که بهترین شکل در سخت ترین شرایط کار می کند. این قلعه نویی با آدمی که من از او انتقاد می کردم بسیار فرق کرده حتی در رفتار هایش و باید به او تبریک بگویم.
بین کادرفنی ومدیریت باشگاه اختلاف وجود دارد . آدم نباید با خفت و خواری به فکر حفظ صندلی خود باشد*.
تنها کسی که سال گذشته دوست نداشت استقلال نتیجه بگیرد،مدیرعامل بود، اما امیر هنرش به این است که تیم را حفظ کند.
*بارها فتح اله زاده به من گفته اگر با هرمربی قهرمان شود نامش در کنار مربی هست ولی با قلعه نویی نامش پایین او قرار می گیرد.
*مشکلات را باید کنار بگذاریم و دعا کنیم تیم قهرمان آسیا شود. اگر این اتفاق رخ دهد اولین نقش را هواداران داشتند و بعد از آنها به ترتیب بازیکنان، کادرفنی و تشکیلات باشگاه نقش داشته اند. خیلی دوست دارم استقلال قهرمان آسیا شود اما واقعا کار سختی در پیش رو دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391