برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: مراجع قضایی باید وارد فوتبال شوند

شنبه، ۳۰ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۳۳ — باشگاه خبرنگاران

مدیر عامل تیم پرسپولیس‌ در خصوص گفته‌های ‌ترابیان سرپرست باشگاه سپاهان گفت: حرف‌های ما به باشگاه سپاهان مربوط نیست که آنها دخالت می‌کنند، مشکل ما اشتباهات داروی است.

محمد رویانیان مدیر عامل تیم فوتبال پرسپولیس افزود: مسئله آب‌های آلوده ادعای ما نبوده بلکه رسانه‌ها هم این موضوع را مطرح و آن را اثبات کردند.

رویانیان در ادامه اظهار داشت: سپاهانی‌ها از لحاظ تشکیلاتی نیاز به این برد داشتند و به آن هم دست یافتند، صحبت‌های ما ربطی به باشگاه سپاهان ندارد که مسئولان این تیم دخالت می‌کنند.


**سیستم مدیریتی در داوری وجود ندارد

مدیر عامل پرسپولیس تصریح کرد: سپاهانی‌ها بیشتر از ما به این برد نیاز داشتند و با برد در این بازی از حاشیه دور شدند ما مشکلی با برد سپاهان نداریم که آنها خودشان را داخل موضوع می کنند.

رویانیان عنوان کرد: مشکل ما اشتباه قهرمانی بود که در ابتدای بازی با یک حرکت خلاف و غیر منطقی باعث ده نفره شدن تیممان شد، این داور در بازی های قبلی هم اشتباهاتی داشت، به هر حال تیم مدیریتی در داوری وجود ندارد.

** هر وقت بخواهند یک تیم را بالا یا پایین می آورند

وی درباره مسائل پشت پرده این بازی گفت: برخی از افراد هرجا بخواهند یک تیم را بالا می کشند و بعضی از مواقع هم باعث پائین کشیدن یک تیم می شوند، نتیجه بازی در بیرون زمین تعیین کننده است و در داخل زمین رقم نمی خورد.

وی تصریح کرد: مسئولان فوتبال می گویند که مسائل پشت پرده را اثبات کنید، اگر آقایان منصف و با وجدان باشند متوجه مسائل پشت پرده می شوند و مستندات شخصی است و نیاز به اثبات ندارد. براساس ضرب المثل معروف آفتاب آمد دلیل آفتاب و اعضای فوتبال مسایل پشت پرده را می دانند.

**دستگاه های قضایی باید در مسایل فوتبال وارد شوند

رویانیان عنوان کرد: به نظرم دستگاه های قضایی باید در مسائل فوتبال وارد شوند و مانع شرط بندی، لابی گریی و مسایلی از این دست در فوتبال شوند.

**یک داور از همکار ما ۶۰ میلیون درخواست کرد

مدیرعامل پرسپولیس عنوان کرد: یک داور در فصل گذشته قبل از یک بازی مهم و حساس از همکارم درخواست ۶۰ میلیون تومان کرد تا نتیجه را به نفع تیم ما رقم بزند.

**برخورد با قهرمانی باید شفاف صورت گیرد

وی درباره شکایت از قهرمانی بیان کرد: ما الان در حال تنظیم یک نامه به فدراسیون فوتبال هستیم تا تکلیفمان را روشن کنند. برخورد با قهرمانی باید شفاف صورت بگیرد و نباید مثل قبل ماست مالی شود، اگر حقانیت ما به اثبات نرسد من آن وقت استعفا می‌دهم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391