برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: نگران بودم نبریم و اتفاقت امروز کام هواداران را شیرین نکند

شنبه، ۹ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۳۲ — گل

در این مدت در حوزه فوتبال پایه و سرمایه‌گذاری روی نسل آینده چند کار مهم را با مدیریت آقای استیلی انجام دادیم

محمد رویانیان

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در حاشیه مراسم عقد قرارداد سه بازیکن جوان تیمش با بیرامار پرتغال گفت:« امروز اتفاق بزرگی روی داد و سه بازیکن جوان و با آتیه باشگاه پرسپولیس و فوتبال ایران شانس حضور در لیگ دسته اول پرتغال را پیدا کردند. بازی در کشوری که فوتبال صنعت اول آن است و پروژه به هر نتیجه‌ای ختم شود باعث خوشحالی خواهد بود، البته حالا آنها خود باید توانشان را نشان دهند.»

رویانیان افزود: قبل از هر چیز از خبرنگاران تشکر می‌کنم که اگر خلاقیت‌ها و استعدادها فرصت شکوفایی می‌یابند به جهت تلاش‌ها و پوشش خبری رسانه‌ها است. این پروژه نیز چند ماه در حال پیگیری بود و روزهای خوبی را پشت سر می‌گذاریم. تیم پرسپولیس دیشب پیروزی مقتدرانه‌ای داشت و من نگران بودم که در غیر این صورت همه چیز تحت‌الشعاع قرار بگیرد و اتفاقات امروز کام هواداران را شیرین نکند. در حال حاضر کنفرانس خبری انتقال این سه بازیکن را در راستای هدفگذاری باشگاه برای ساختن آینده دنبال می‌کنیم و در نوبت بعدازظهر هم قرار است یکی از شعبات رستوران‌های زنجیره‌ای پرسپولیس را در شیراز افتتاح کنیم و در نظر داریم تا آخر ماه سه شعبه دیگر هم راه‌اندازی می‌شود.»

وی ادامه داد:« در این مدت در حوزه فوتبال پایه و سرمایه‌گذاری روی نسل آینده چند کار مهم را با مدیریت آقای استیلی انجام دادیم. آکادمی فوتبال باشگاه بعد از ۵۰ سال به طور رسمی با مجوز راه اندازی شد، شورای آکادمی برقرار شد. در حال حاضر آکادمی‌های منطقه‌ای و مجهز پرسپولیس در اصفهان و قزوین راه‌اندازی شده است و این در راستای همان قولی است که دادم تا آکادمی فوتبال پرسپولیس را به همه جا برسانیم. پنج مربی را برای آموزش به برزیل فرستادیم و قرار است پنج بازیکن ۱۴ تا ۱۹ سال هم عازم برزیل شوند اما در مقابل آن، اقدام امروز از جهات دیگری ارزشمند است چون می‌خواهیم استعدادهای جوان و درخشان را برای بازی در لیگ پرتغال بفرستیم که تجربه کسب کنند. اگر توانستند نظرها را جلب کنند و پیشنهادهای خوبی بگیرند که هم به فوتبال ایران کمک شده و هم برای باشگاه عواید مالی دارد، اگر هم بعد از یک سال برگشتند که با تجربه بالایی می‌آیند. در حالی که زندگی حرفه‌ای را در یک فوتبال حرفه‌ای و مطرح اروپا فرا گرفته‌اند و در هر دو صورت اتفاق بزرگی روی داده و ما خوشحال می‌شویم.»

مدیر عامل پرسپولیس گفت: «مسوولان باشگاه در این مدت زحمت زیادی کشیدند ولی بی‌شک عرق ملی آقای پیشیار عامل اصلی این موفقیت و شکل‌گیری این همکاری بود. ایشان با عشقی که نسبت به توسعه فوتبال ایران از خود نشان دادند، ما را هم ترغیب و تهییج کردند که این موضوع را جدی‌تر دنبال کنیم. آقایان اسماعیل‌زاده و کنعانی امشب به پرتغال می‌روند و تا دوشنبه قراردادهای آنها نهایی می‌شود و آقای کمندانی هم با چند روز تاخیر به منظور پیگیری امور مربوط به خروج به این جمع اضافه می‌شود.»

رویانیان درباره اینکه آیا ممکن است از بیرامار هم بازیکنی به پرسپولیس بیاید و منافع باشگاه از این قرارداد چه خواهد بود، گفت:«این قرارداد جنبه‌های گوناگونی دارد. این قرارداد در ابتدا بر اساس انتقال بازیکن از بیرامار تنظیم می‌شد اما از فرصت پیش آمده با توجه به علائق ملی آقایان پیشیار، این ما بودیم که ابتدا بازیکن منتقل کردیم. این نفرات هر زمان که بخواهیم می‌توانند برگردند.پس از این یک سال اگر باشگاه پرتغالی خواهان حفظ آنها بود باید برای جذب آنها با باشگاه پرسپولیس توافق مالی داشته باشد و اگر هم شرایط انتقال آنها به باشگاه اروپایی دیگری فراهم شود، دو باشگاه در حق ترانسفر، شریک خواهند بود که در این بین سهم بیشتر متعلق به پرسپولیس است.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391