برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اظهارات جنجالی رویانیان بعد از باخت پرسپولیس؛ یک داور از ما ۶۰ میلیون می‌خواست

شنبه، ۳۰ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۰۰:۰۵ — مهر

فصل گذشته قبل از یک بازی حساس ساعت ۱۰ صبح داور بازی گفته بود بیایید در خیابان فلان آدرس، ۶۰ میلیون تومان به من بدهید تا بازی را به نفع شما تمام کنم‌، فوتبال ما این است که می‌بینید.

محمد رویانیان

محمد رویانیان با اشاره به اشتباه داور بازی پرسپولیس با سپاهان گفت: این چه اشتباهاتی است که علیه پرسپولیس رخ می‌دهد. در دقایق ابتدایی بازی به بازیکن ما فن کمر می‌زنند اما پنالتی به ضرر پرسپولیس اعلام می‌شود و تیم ما را ۱۰ نفره می‌کنند.

وی افزود: من حتی قصد دادن پاداش به بازیکنان پرسپولیس به خاطر اینکه ۱۰ نفره گل نخوردند را داشتم. چرا می‌آیند، قبل از بازی بنر نصب می‌کنند که باید به داور احترام گذاشت؟ این اتفاقات وقتی با اشتباه محرز داور همراه می‌شود هزار و یک ابهام و علامت سوال به وجود می‌آید که یعنی چه؟ در پشت صحنه فوتبال چه می‌گذرد. من حق دارم به این اتفاقات مشکوک باشم. باید محرومیت داور بازی به طور شفاف اعلام شود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: پنهان کاری نداریم در غیر این صورت بنده هیچ مسئولیتی نمی‌پذیرم و به همه پرسپولیسی‌ها اعلام می‌کنم که انتظار قهرمانی از پرسپولیس نداشته باشند. این همان داوری است که در دربی فصل گذشته سه پنالتی پرسپولیس را به گفته سه کارشناس داوری نگرفت. اشتباه تا چه حد؟! مگر هواداران ما تا کی باید صبوری کنند؟! ما چگونه باید پاسخگوی آنها باشیم؟!

وی که با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفتگو می‌کرد، تاکید کرد: نامی از داوری نمی‌برم اما فصل گذشته قبل از یک بازی حساس ساعت ۱۰ صبح داور بازی گفته بود بیایید در خیابان فلان آدرس، ۶۰ میلیون تومان به من بدهید تا بازی را به نفع شما تمام کنم‌، فوتبال ما این است که می‌بینید. این مثال را زدم تا خیلی‌ها که از پشت پرده فوتبال آگاه نیستند آگاه شوند بیش از این چیزی نمی‌گویم همین مثال کافی است چیزی نمانده بود که این اتفاق رخ دهد که بنده مطلع شدم و جلوی چنین فاجعه‌ای را گرفتم.

رویانیان همچنین گفت: چرا باید چنین باشد من به داوران شریف کشورمان که سالم کار می‌کنند و همه فشارها را تحمل می‌کنند، تعظیم می‌کنم و احترام می‌گذارم اما برخی مسائلی وجود دارد که خیلی‌ها از آن آگاه هستند و می‌خواهند چشم‌های خود را به روی واقعیت‌ها ببندند تا فوتبال با همین حالت پیش برود. چرا؟! تا کی باید این اتفاقات رخ دهد؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391