برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سبزی: خانه ای که در آن هستیم به صورت رهن است

یکشنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۵۴ — فارس

فرزند پیشکسوت سابق پرسپولیس گفت: خانه ای که در آن حضور داریم به مدت یک سال رهن شده و رویانیان قول داده تا سال آینده خانه ای را برای ما خریداری کند.

شهرام سبزی در مورد اهدای یک منزل مسکونی به مادرش توسط شرکت پیشکسوتان پرسپولیس گفت:‌ ابتدا جا دارد تشکری ویژه از رویانیان، شیرینی، استیلی و تمامی پیشکسوتان پرسپولیس داشته باشم که هنوز یاد و خاطره پدر من را از بین نبردند و این رسم پهلوانی را در باشگاه پرسپولیس نگاه داشتند.

وی افزود:‌ همین که به یاد پدرم هستند کارشان بزرگ است اما باید این را اعلام کنم که فعلا خانه‌ای برای مادر من خریداری نشده و فقط به مدت یک سال خانه‌ای را برای مادرم توسط پرسپولیس رهن کردند.

وی ادامه داد: دیشب رویانیان با مادرم به صورت تلفنی صحبت کرد و گفت فعلا در منزلی که برای شما تهیه شده باشید تا انشاءالله در طول یک سال آینده از طریق مسکن مهر در تهرانسر برای شما خانه‌ای خریداری خواهیم کرد تا از زحمات ۱۰ ساله پدر من در تیم‌های بزرگسالان تقدیر و قدردانی شود.

وی گفت: خودتان می‌دانید که پدر من با ساختن بازیکنانی خوب در رده‌های پایه باعث شد تا پرسپولیس درآمد خوبی داشته باشد و در خیلی از موارد سربلند باشد به همین دلیل از لطفی که پرسپولیسی‌ها در حق مادر من کردند تشکر می‌کنم اما دوست دارم مردم همه چیز را بدانند.

وی یادآور شد: ‌خانه‌ای که برای مادر من رهن شده فعلا نه به اسم مادرم هست نه به اسم من و خبر ندارم که خانه‌ای که می‌خواهیم در آن بنشینیم برای چه کسی است. فقط امروز اسباب‌کشی را آغاز کردیم تا مقدمات انتقال انجام شود. البته باید اعلام کنم که رویانیان زحمات زیادی کشیده و قول داده تا یک سال آینده خانه‌ای را برای مادرم خریداری کند.

وی تاکید کرد: همچنین با توجه به اینکه من در تیم‌های پایه استقلال فعالیت می‌کردم در روز دربی رویانیان به منزل ما آمد و گفت دیگر لازم نیست که به تمرینات استقلال بروم به همین دلیل من هم پس از فسخ قراردادم منتظر این هستم تا رویانیان تکلیف من را هم روشن کند.

شهرام سبزی در پایان خاطرنشان کرد: البته نکته ضروری دیگری هم باید بگویم که نه من و نه مادرم هیچ کمکی از کسی نخواسته‌ایم چون خدای خودمان را داریم تا الان با آبرو زندگی کردیم و سرمان بالاست و برخی‌ها نوشتند به نان شب محتاج هستیم که آنها بدانند چون پدرم نون حلال به زندگی خود آورده سربلند زندگی‌مان را می‌کنیم و به فکر این نباشند تا آبروی خانواده یک پیشکسوت را بریزند.

وی درپاسخ به سوالی چرا پس مسئولان شرکت پرسپولیس اعلام کرده بودند خانه به شما داده‌اند، گفت:ما تا دیشب هم نمی دانستیم اما بعدا متوجه شدیم که یک سال خانه برای ما رهن شده و رویانیان نیز دیشب تلفنی گفت که در تهرانسر از طریق مسکن مهر یک خانه خریداری خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391