برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیام صادقیان: خیلی زود است به من بگویند علی کریمی

شنبه، ۲۳ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۴۱ — گل

پیام صادقیان که در بازی شب گذشته در نیمه دوم راه افتاد و چند حرکت جالب انجام داد

پیام صادقیان

صادقیان دوباره به مرکز زمین منتقل شد تا یک روز فوق العاده را روبروی گسترش فولاد سپری کند. صادقیان درباره برد پرسپولیس مقابل گسترش فولاد می گوید:« بازی خیلی سخت بود. فکر می کردم گسترش خوب باشد اما نه اینقدر. آنها جنگنده بودند و البته بیش از حد می دویدند. همین کار ما را سخت کرده بود. البته ما هم مدام در ترکیب تغییر ایجاد می کردیم. مثلا من و محمدرضا خلعتبری مدام در زمین جایمان را عوض می کردیم. او به مرکز می آمد و من می رفتم سمت راست و برعکس. البته به شخصه در وسط زمین راحت ترم و دوست دارم پشت مهاجم بازی کنم»

صادقیان درباره دریبل هایش می گوید:« انتظارها از من بالا رفته. دوست دارم تمام دریبل هایم مثمرثمر باشد. سبک بازی ام طوری است که تماشاگر می پسندد. تماشاگر لذت می برد از نوع بازی ام و این را می توانم در چهره هایشان ببینم. خوراک من دریبل است و پاس گل. شاید باورتان نشود اما پاس گل را بیشتر از گل زدن دوست دارم. لذت می برم که می بینم هم تیمی هایم با پاس من گل می زنند. »

پیام صادقیان را با دعلی کریمی مقاسیه می کنند و عده ای معتقدند او جایگزین کریمی در پرسپولیس است. صادقیان در این باره می گوید:« همه می گویند علی کریمی جدیدی به پرسپولیس آمده. هر کس مرا می بیند این را می گوید. باید بگویم علی آقا سلطان فوتبال ایران است. کگریمی یک بازیکن تکنیکی است که تکنیکش در آسیا و دنیا مثال زدنی است. خیلی خیلی زود است که به من بگویند کریمی و من را با او مقایسه کنند»

صادیقان درباره انتخاب امید عالیشاه به عنوان بازیکن برتر می گوید:« هفته قبل من بهترین بازیکن شدم و این هفته امید. فرقی نمی کند. کل تیم پرسپولیس بهترین بازیکن زمین شد و مطمئن باشید همه بازیکنان تلاش می کنند برای موفقیت تیم»

صادقیان، عالیشاه و خلعتبری، مثلثی رویایی را ساخته اند پشت سر سیدصالحی. صادقیان در این باره می گوید:« یکجورهایی مثلث برمدا ساخته ایم که برای هر تیمی یک خطر بزرگ محسوب می شود. با هم هماهنگیم و امیدواریم در بازی های بعد هم بتوانیم مثمرثمر باشیم و به موفقیت پرسپولیس کمک کنیم.»

قاسم دهنوی در مصاحبه ای مدعی شده که اگر تکروی‌ها ادامه داشته باشد پرسپولیس به موفقیت نمی رسد. به نظر می رسد منظور دهنوی، پیام صادقیان است. صادقیان می گوید:« مطمئنا منظور دهنوی با من نیست. او به فوتبال من اعتقاد دارد و بازی ام را می پسندد. ضمن اینکه من تکروی نکردم، دریبل زدم تا پاس گل بدهم. مطمئنم منظور دهنوی با من نبوده و به همین خاطر سعی می کنم در این باره حرفی نزنم»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391