برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سالارکیا:بعد از بازی با سپاهان به شرایط نوروزی رسیدگی می کنم

چهارشنبه، ۲۷ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۱۵ — باشگاه خبرنگاران

رئیس کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس در خصوص ضرب و شتم یک هوادار توسط نوروزی گفت: بر اساس گزارشات ارائه شده هادی نوروزی برخورد نامناسبی با یک هوادار داشته و وی را مورد ضرب و شتم قرار داده است.

محمود   سالار‌کیا

محمود سالارکیا افزود: بر این اساس قرار شده که ما موضوع را بررسی و از کم و کیف ماجرا اطلاع کسب کنیم و بعد حکم قطعی را در مورد رفتار هادی نوروزی نسبت به یک هوادار را صادر کنیم.

رئیس کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس در ادامه اظهار داشت: هادی نوروزی بعد از بازی با سپاهان به کمیته انضباطی باشگاه فرا خوانده می شود تا نسبت به رفتار زشتش با هوادار توضیح دهد.

وی دربارۀ احتمال محرومیت هادی نوروزی توسط باشگاه گفت: تا وقتی که صحت و سقم این موضوع برایمان مشخص نشود درباره حکم صادره نمی توانم نظر بدهم.

سالارکیا بیان کرد: به هر حال برای تخلفاتی از این دست جریمه نقدی در نظر می گیرند. مواردی همچون ضرب و شتم و اهانت حکمشان فرق می کند. ما باید کم و کیف ماجرا را بررسی کرده و بعد حکم را صادر کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391